Zamknij

Doda kupuje willę. Jej sąsiadką może być Agnieszka Woźniak-Starak!

Redakcja
28.06.2018 11:44
Dorota Rabczewska Doda
fot. Instagram

Doda po ślubie postanowiła uwić sobie z mężem nowe gniazdko. Gwiazda wybrała już nieruchomość, ale nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. Choć wszystko bardzo jej odpowiada, to jedynym mankamentem jest fakt, że w okolicy mieszka Agnieszka Woźniak-Starak...

Jak wiadomo od lat, Dorota Rabczewska i Agnieszka Woźniak-Starak niezbyt za sobą przepadają. Między paniami kilka lat temu, kiedy Woźniak-Starak była jeszcze Agnieszką Szulim, doszło do nieprzyjemnej sytuacji w toalecie jednego z chorzowskich klubów. Rabczewska miała zaatakować Szulim za to, że ta publicznie żartowała z upadku Dody ze sceny. Po nieprzyjemnej sytuacji doszło do dwóch rozpraw sądowych, w których najpierw uniewinniona była Doda, potem Szulim w sprawie założonej przez Rabczewską.

Ostatecznie, konflikt nie został rozwiązany, a w relacjach gwiazd nic się nie zmieniło. Nic dziwnego, że teraz Doda zastanawia się, czy kupić piękną willę pod Warszawą, jeśli w jej okolicy miałaby mieszkać Woźniak-Starak. Jak ujawnia „Fakt”, Rabczewska nie wyobraża sobie sytuacji, że nieopodal swojego domu spotyka Agnieszkę, którą oskarżyła o wyrwanie paznokcia pejczem. Jednak jest bardzo zainteresowana domem, ale nie umie podjąć ostatecznej decyzji. Jednocześnie chciałaby szybko opuścić swój warszawski apartament – sugeruje informator „Faktu”.

Z pewnością, jeśli dojdzie do transakcji, to Rabczewska nie omieszka pochwalić się tym w sieci.

RadioZET.pl/SA

Więcej na: https://www.kozaczek.pl/plotka/doda-kupuje-mieszkanie-jej-sasiadka-bedzie-86515