Zamknij

Doda kusi nagimi pośladkami. Odsłoniła idealne ciało na łonie natury [FOTO]

25.06.2020 15:37
Doda kusi nagimi pośladkami. Odsłoniła idealne ciało na łonie natury [FOTO]
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda ćwiczy w stroju kąpielowym i z dumna prezentuje zgrabną pupę. Producentka "Dziewczyn z Dubaju" specjalnie zrobiła zbliżenie na pośladki, by pochwalić się efektami regularnych treningów. Rabczewska nie ukrywa, że jej ciało jest obecnie w szczytowej formie.

Doda zaprezentowała rewelacyjną sylwetkę w stroju kąpielowym. Po pandemii piosenkarka imponuje formą. Dzięki regularnym ćwiczeniom udało się schudną i wyrzeźbić poszczególne partie ciała. Rabczewska jest dumna nie tylko z płaskiego brzucha, ale także zgrabnych pośladków, które ostatnio wyraźnie nabrały kształtów. 

Była żona Radosława Majdana odpowiednio zadbała o figurę przed latem i teraz z nieukrywaną dumą chwali się swoimi Instagramie. Gwiazda idealnie wykorzystała moment przerwy w czasie pandemii koronawirusa. Teraz bowiem czeka ją nawał pracy związany z kręceniem filmu "Dziewczyny z Dubaju". Produkcja o najgłośniejszej seksaferze w polskim show-biznesie zapowiada się na kasowy hit na miarę "365 dni" na podstawie erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Doda przedstawiła już pełną obsadę "Dziewczyn z Dubaju". Udało jej się namówić do współpracy nie tylko doświadczoną reżyserkę Marię Sadowską, ale także trzy wielkie gwiazdy kina.

Doda odsłoniła boskie ciało w bikini. Przy okazji zdradziła, ile teraz waży [FOTO] 

Doda pokazała zgrabne pośladki na Instagramie 

Doda zamieściła wideo z treningu na łonie natury, w którym z dumą zaprezentowała swoje tyły. Krągła pupa Dody zdominowała kilkunastosekundowy filmik. Gwiazda prezentowała pośladki w różnych ujęciach, tak, by nie było wątpliwości, że nie jest to dzieło Photoshopa, a jedynie wytężonej pracy. Sesja odbyła się na plenerowej siłowni. Piosenkarka chwyciła za taśmy i prężąc ciało, zaczęła wykonywać ćwiczenia niczym bohaterka słynnego klipu "Call on me".

Jak oceniacie postępy?