Zamknij

Doda ma dziecko? Odpowiedź piosenkarki zbiła fana z tropu

18.12.2020 18:00
Dorota Rabczewska
fot. Grzegorz Ksel/REPORTER/EAST NEWS

Doda pokazała w sieci dokument, w którym informuje, komu w przypadku swojej śmieci przekaże środki, zgromadzone na Funduszu Pośmiertnym ZAiKS. W formularzu wskazała, że sumę podzieli pomiędzy swoje dzieci. Takie oświadczenie piosenkarki wprawiło fanów w konsternację.

Doda to jedna z tych polskich artystek, która w show-biznesie osiągnęła naprawdę dużo. Nagrała wiele popularnych płyt, występowała na największych krajowych muzycznych wydarzeniach i obok prawdziwych legend - na przykład Guns n' Roses. Jest wielokrotnie nagradzaną i świetnie zarabiającą artystką, a do tego ma olbrzymie grono wiernych fanów, którzy nie opuszczają jej nawet teraz, kiedy zrobiła sobie przerwę od działalności muzycznej i - jak niedawno informowała - nie ma zamiaru wydawać nowej płyty. Można powiedzieć, że w życiu zawodowym osiągnęła bardzo wiele.

Zobacz także: Doda zagra na imprezie sylwestrowej? Dostała propozycję od jednej ze stacji

Nieco inaczej przedstawia się jej życie prywatne, które nie było usłane różami. Dorota Rabczewska ma z sobą jedno nieudane małżeństwo oraz wiele związków, które zakończyły się na etapie narzeczeństwa. Od dwóch lat jest żoną producenta filmowego Emila Stępnia, "mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego" - jak o nim mówiła. Choć od kilku tygodni krążą plotki o kryzysie w drugim małżeństwie Rabczewskiej, jednak ona i jej mąż dementują plotki. Można więc zakładać, że Doda wiedzie udane życie uczuciowe i zawodowe.

Dorota Rabczewska ukrywa, że ma dzieci?

Doda wielokrotnie podkreślała, że nie zamierza mieć dzieci. Jej deklaracje często spotykały się z niezrozumieniem wśród fanów, którzy nie są w stanie wyobrazić sobie świadomej decyzji o niebyciu matką (czy rodzicem w ogóle). Tym bardziej zaskakiwać mogą niedawne słowa piosenkarki, które pojawiły się pod jej postem na Instagramie. Artystka poruszyła tam kwestię... śmierci. Pokazała dokument dotyczący Funduszu Pośmiertnego ZAiKS i tego, komu miałyby przypaść zgromadzone w nim środki, na wypadek śmierci Rabczewskiej. Uwagę zwracają dwie kwestie: w dokumencie nie ma mowy o mężu Dody, a na pierwszym miejscu Rabczewska wymienia swoje... dzieci.

Treść oświadczenia natychmiast zwróciła uwagę internautów, co z kolei dla Dody stało się okazją do wywołania dużego zaskoczenia wśród fanów. Czy Doda w przypływie szczerości wyjawiła głęboko skrywaną tajemnicę, czy po prostu żartuje sobie z komentarzy o dzieciach, mając już dość sugestii na temat macierzyństwa?

"Przecież nie masz dzieci" - skomentował jeden z nich.

Piosenkarka odpowiedziała na ten komentarz, a jej słowa są enigmatyczne i dość zaskakujące: "Skąd wiesz?".

Wśród fanów od razu rozgorzała dyskusja, jak to naprawdę jest.

"To, że nie pokazuje ich publicznie, nie oznacza, że ich nie ma lub może dopiero planuje je mieć".

"Jeśli gwiazda o czymś/o kimś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie ma. Babka z góry założyła, że nie ma dzieci, a opcji może być więcej".

Dalej piosenkarka nie zabrała już głosu.

RadioZET.pl/