Zamknij

Doda kusi ciałem u boku innej kobiety. Napisała o swojej "girlfriend" [FOTO]

05.10.2020 10:18
Doda pokazała zdjęcie z przyjaciółką
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Doda przyzwyczaiła fanów do odważnych zdjęć, gwiazda nie wstydzi się swojego ciała. Tym razem opublikowała fotografie, na których pozuje z inną kobietą. Kasia z Kanady odwiedziła piosenkarkę, a Rabczewska nazwała ją swoją "girlfriend".

Dorota Rabczewska, czyli Doda, to piosenkarka, która ma zarówno niezwykle wiernych fanów, jak i grono krytyków. Nic w tym dziwnego, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek dała się poznać jako osoba bezkompromisowa, która nie boi się ani szczerych wypowiedzi, ani odważnego wizerunku. Gwiazda, która obecnie łączy karierę muzyczną z pracą producentki swojego filmu "Dziewczyny z Dubaju", znajduje także czas, by szokować w mediach społecznościowych.

Rabczewska zachwyca fanów nie tylko talentem wokalnym, wielokrotnie komplementowano jej urodę i wysportowane ciało. Ciało, którego Doda się nie wstydzi i chętnie pokazuje między innymi za pośrednictwem Instagrama. Mogliśmy zobaczyć między innymi wyuzdane wideo z siłowni czy sesję w skąpym bikini. Oczywiście nie wszystkie materiały, jakie znajdziemy na profilu wokalistki to odważne zdjęcia. Dorota relacjonuje także swoje projekty zawodowe oraz spotkania z przyjaciółmi. Na jej profilu znalazły się fotografie, na których pozuje z wieloletnią przyjaciółką Kasią.

ZOBACZ TAKŻE: Doda szczerze o posiadaniu dzieci. Gwiazda zamknęła usta wścibskim fanom

Doda pokazała swoją "girlfriend". Odważne zdjęcia piosenkarki

Na profilu Dody na Instagramie pojawiły się nowe zdjęcia, na których możemy podziwiać piosenkarkę w towarzystwie serdecznej przyjaciółki, która przyleciała z Kanady.

- Moja girlfriend właśnie wróciła do Kanady. (...) Dziękuję, że zawsze wspierasz mnie w ważnych chwilach - czytamy.

Panie bawiły się wspólnie w Cannes, korzystając z doskonałej pogody. Doda odważnie pokazywała nogi, nie zabrakło także relacji z luksusowego jachtu. Fani nie kryli zachwytu.

- Doda, pięknie ogląda się taką przyjaźń, jak Wasza, mam wrażenie, że Wasz duet to jak ogień i woda, gdzie idealnie się łączycie.

- Dream team, uwielbiam Was oglądać - czytamy.

Nie ulega wątpliwości, że panie wyglądają na zdjęciach na bardzo szczęśliwe.