Zamknij

Doda porównana do Blanki Lipińskiej? Fani krytykują "Dziewczyny z Dubaju" [FOTO]

25.09.2020 10:49
Doda chwali się "Dziewczynami z Dubaju"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Doda w pocie czoła produkuje swój film "Dziewczyny z Dubaju" i chętnie dzieli się zdjęciami z planu. Pojawiły się głosy porównujące dzieło piosenkarki do książek Blanki Lipińskiej. Nie zabrakło także słów krytyki skierowanych w stronę gwiazdy,

Doda to wokalistka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Kontrowersyjna, miejscami wręcz wulgarna, ale utalentowana gwiazda od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, a na swoim koncie ma hity, które nuciła cała Polska. Wypłynęła występując w zespole Vigrin, jednak największą sławę przyniosła jej działalność solowa i hity takie jak "Nie daj się" czy "Katharsis". Dorota Rabczewska znana jest nie tylko z występów scenicznych, ale także odważnego wizerunku i głośnych medialnych związków. Spotykała się między innymi z Radosławem Majdanem czy znanym z zespołu Behemoth Adamem "Nergalem" Darskim. Obecnie jest w szczęśliwą żoną producenta Emila Stępnia.

Doda stara się rozwijać swoją karierę i nie skupiać wyłącznie na działalności muzycznej. Mocno zainteresowała się produkcją filmową, obecnie razem z Marysią Sadowską pracuje nad "Dziewczynami z Dubaju", mocno promowanym obrazie, który ma opisać aferę związaną z polskimi modelkami, które miły świadczyć usługi seksualne dla arabskich szejków. Wokalistka jest dumna ze swojej pracy i chętnie dzieli informacjami i zdjęciami z planu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej najnowsze zdjęcie nie wywołało jednak euforii u wszystkich internautów, pojawił się głosy krytyki.

 Doda szczerze o posiadaniu dzieci. Gwiazda zamknęła usta wścibskim fanom

Doda pokazała zdjęcie z planu "Dziewczyn z Dubaju". Wokalistka porównana do Blanki Lipińskiej?

Na profilu Dody na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie z planu "Dziewczyn z Dubaju", na którym uśmiechnięta piosenkarka chwali się postępami.

- Melduję, że idzie nam świetnie - czytamy.

Większość fanów gratulowało idolce i prawiło komplementy, jednak wśród komentarzy pojawiły się także głosy krytyki. Film produkowany przez Rabczewską był porównywany do "365 dni", filmowej adaptacji erotyku Blanki Lipońskiej i próżno szukać w tym porównaniu komplementu. Internauci złośliwie pytali, kiedy Doda zdecyduje sie na dziecko, bo "zegar biologiczny tyka". Nie zabrakło także rzeczowej krytyki.

- Jesteś niecierpliwa bardzo to widać. Pokazujesz dużo i wszystkim chwalisz się, co to nie nakręciliście i jak wam super idzie podczas nagrywania filmu i odsłaniać kulisy przed produkcją zamiast po? Największy przypał będzie wtedy, jak ten film okaże się słaby (..._ Wydajesz się być egocentryczką na planie albo może masz zespół Aspergera? - napisała jedna z internautek.

Wy też uważacie, że Doda przesadza?