Zamknij

Doda na sylwestrze w Dubaju. W jej hotelu płaci się 140 tys. złotych za jedną noc

Redakcja
02.01.2018 12:10
Doda w Dubaju
fot. Instagram

Zwykle Doda spędzała sylwestra w pracy, będąc jedną z gwiazd telewizyjnych imprez. Tym razem postanowiła sobie odpocząć - i to nie byle jak: poleciała do Dubaju, gdzie zameldowała się w hotelu z pokojami za bagatela 140 tysięcy złotych.

Miniony rok zakończył się dla Dody wieloma osiągnięciami: pojechała do Cannes, gdzie reprezentowała swoją nową firmę producencką, zagrała też w Pitbullu. Niestety, ostatnie miesiące nie były dla niej łatwe - głównie przez jej byłego narzeczonego Emila. H., za sprawą którego została przesłuchana przez prokuraturę i na chwilę trafiła do aresztu. Jak widać, po tych doświadczeniach postanowiła trochę sobie odpocząć i na sylwestra wyjechała z kraju, by złapać trochę słońca. Po raz pierwszy od kilku lat koniec roku spędziła nie na pracy, a lenistwie.

Na Instagramie opublikowała najpierw krótki filmik, na którym pokazuje nieco swojego hotelowego pokoju oraz jego otoczenie. Pyta fanów, gdzie właśnie jest.

Potem wrzuciła fotkę, na której oznaczyła się w Burdż al-Arab, czyli jednym z najwyższych i najbardziej luksusowych hoteli na świecie, gdzie doba, zależnie od apartamentu, kosztuje nawet 140 tysięcy złotych. Najtańszy dostać można już za około 4500 złotych. Ciekawe, który wybrała Doda. Niezależnie od tego jej sylwester z pewnością był udany.

RadioZET.pl/SA