Zamknij

Doda na wakacjach w Grecji. Pokazała zmysłowe zdjęcie w bikini [FOTO]

30.07.2021 12:30
Dorota Rabczewska
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter/ East News

Doda niedawno rozstała się ze swoim mężem, Emilem Stępniem. Ostatnio głośno było też o rzekomym, nowym związku artystki z amerykańskim gwiazdorem, Maxem Hodges'em. Doda zdementowała te plotki w jednym z instagramowych wpisów. Teraz gwiazda wypoczywa na greckich wakacjach ze znajomymi. Opublikowała zmysłowe zdjęcie w bikini i zdradziła, że jest singielką.

Dorota Rabczewska i Emil Stępień rozstali się po trzech latach małżeństwa. Gwiazda nie zdradziła jednak powodów rozstania z mężem.

"Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną" - pisała Rabczewska jakiś czas temu.

Doda na wakacjach w Grecji. Pokazała zmysłowe zdjęcie w bikini [FOTO]

Po rozstaniu ze Stępniem spekulowano, że gwiazda weszła w związek z amerykańskim gwiazdorem Maxem Hodgesem, z którym kilka razy została przyłapana na czułych gestach. Piosenkarka w jednym z wpisów dementowała te doniesienia.

"Ufamy pozorom i własnym domysłom, wierząc w plotki CZĘSTO RANIĄC. Wiem i rozumiem, że niektórzy za wszelką cenę chcieliby bym była od razu w związku… ale tak to nie działa. Jestem TERAZ szczęśliwa ciesząc się życiem - po prostu" - pisała Doda.

Gwiazda wybrała się ostatnio ze znajomymi na wakacje do Grecji. Na jednym ze zdjęć zaprezentowała idealną figurę w bikini. Doda zdradziła też, że jest singielką.

"Singielka na wakacjach. Nie piję alkoholu, nie daję rady na słońcu, męczy mnie głośna muzyka, starzeję się i na pewno tak kogoś poznam" - żartowała Rabczewska.

W komentarzach Doda zebrała mnóstwo ciepłych słów od fanów. "Poznasz kogoś podobnego w takim razie, co też nie pije i nie daje rady na słońcu", "ciężko na świecie o kogoś, kto by dorównał pani na każdym polu, no ale prawdziwa miłość istnieje, także duże prawdopodobieństwo, że to tylko kwestia czasu i wcale nie będzie pani szukać","rób to, co dla siebie dobre" - pisali fani.

Trzymacie kciuki za Dodę?