Zamknij

Doda na wspólnych fotografiach z amerykańskim muzykiem? Wyznał jej miłość [FOTO]

19.11.2020 19:02
Dorota Rabczewska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/East News

Dorota Rabczewska wyleciała do Turcji. Gwiazda odpoczywa w pięknych okolicznościach przyrody razem z koleżanką i tajemniczym, przystojnym blondynem - amerykańskim artystą Maxem Hodgesem. Sieć obiegły zdjęcia, na których całuje się z kobietą łudząco przypominającą Dodę i sugeruje zaręczyny.

Doda odpoczywa w Turcji. Co ciekawe, artystka nie jest tam razem ze swoim mężem - Emilem Stępniem, a koleżanką oraz tajemniczym blondynem - Maxem Hodgesem. To amerykański artysta, który jest muzykiem oraz aktorem. Zagrał w m.in. serialu "Family Guy".

Doda na wspólnych fotografiach z amerykańskim muzykiem? Wyznał jej miłość [FOTO]

Sieć obiegły zdjęcia, na których Max i Doda pozują w Stambule w takich samych lokalizacjach. Mało tego, pojawiła się też fotografia, na której Amerykanin całuje kobietę bardzo podobną do Dody. Sugeruje zaręczyny, publikując emotikonkę pierścionka zaręczynowego oraz wyznaje miłość po polsku.

Jak się okazuje, Doda i jej towarzysz, znają się mniej więcej od roku. Właśnie wtedy pojawiło się na profilu Maxa wspólne zdjęcie z Dodą, wykonane na egzotycznych wakacjach.  Widząc zainteresowanie jego osobą w Polsce, mężczyzna postanowił ukryć swój profil na Instagamie. Z kolei Doda zapytana pod ostatnim zdjęciem, czy zamierza się wytłumaczyć, stanowczo napisała, że nie zmierza niczego wyjaśniać. 

Dorota Rabczewska w 2018 roku poślubiła producenta filmowego - Emila Stępnia, tym bardziej zażyła przyjaźń z amerykańskim artystą wydaje się być kontrowersyjna.

max_doda
fot. Instagrma.com/ Max Hodges

RadioZET.pl