Zamknij

Doda nagrała Tik Toka ze znaną influencerką. "Mogłabyś być moją córką" [WIDEO]

12.07.2021 16:48
Doda
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Doda podbija media społecznościowe - tym razem postawiła na Tik Toka. Ostatnio gwiazda nagrała film z popularną, nastoletnią influencerką. "Mogłabyś być moją córką" - uświadomiła sobie piosenkarka.

Doda w lutym świętowała swoje 37. urodziny. Mimo upływu lat gwiazda nie traci na popularności i wciąż stara się pozyskać nowych, młodszych odbiorców. Piosenkarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwują ją setki tysięcy osób. Choć to na Instagramie cieszy się największą liczbą fanów, zaczęła się udzielać także na Tik Toku.

Ostatnio na profilu gwiazdy w tej aplikacji pojawiło się krótkie nagranie z nastoletnią influencerką. Maria Jeleniewska ma 19 lat, jednak już w tak młodym wieku cieszy się sporą rozpoznawalnością. Jej konto na Tik Toku śledzi prawie 13 mln osób, czym zdecydowanie przebija Dorotę Rabczewską, którą obserwuje "zaledwie" 200 tys. osób. Wspólne nagranie piosenkarki i tiktokerki wzbudziło spore zainteresowanie internautów.

Zobacz także:  Doda pochwaliła się idealną figurą w bikini. "Bogini" [FOTO]

Doda nagrała Tik Toka z 19-latką. Fani komentują: "Jak mama i córka"

Na krótkim filmiku widzimy, jak Dorota Rabczewska i Maria Jeleniewska tańczą razem ułożoną choreografię do piosenki "Don't wanna hide". Nagranie zebrało ponad 58 tys. serduszek i kilkaset komentarzy. Większość osób zwróciła uwagę na różnicę wieku dwóch tancerek. Inni podkreślają, że mimo to Doda wciąż wygląda bardzo młodo i bardziej przypomina siostrę, niż mamę nastolatki.

- Nie wiadomo, która ma 19 lat.

- No jak siostry...

- Jak matka z córką.

- Dwa pokolenia razem. Pięknie - komentują widzowie.

Sama Doda również zwróciła uwagę na dużą różnicę wieku.

- @jeleniewska, właśnie sobie uzmysłowiłam, że teoretycznie mogłabyś być moją córką - napisała Doda na Instagramie.

Obserwujecie Dodę na Tik Toku?