Zamknij

Doda skomentowała ciążę Rozenek-Majdan. Zabrała głos w sprawie imienia dziecka

Patrycja Chudolińska
18.12.2019 09:22
Doda
fot. VIPHOTO/East News

Doda skomentowała wyjątkowy stan Małgorzaty Rozenek-Majdan. Była partnerka Radosława Majdana zabrała głos w sprawie wyboru imienia dla dziecka.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w trzeciej ciąży. Prowadząca programu "Perfekcyjna pani domu" od wielu miesięcy starała się z mężem o dziecko. Tuż przed świętami Radosław Majdan przekazał szczęśliwą wiadomość o stanie swojej żony.

- W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z wami podzielić. Dziękuje ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo cię kocham… Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze - napisał na Instagramie na początku tygodnia.

Jak donosi "Party", już w czerwcu na świecie pojawi się wspólne potomstwo Małgorzaty i Radosława Majdanów. Kilkanaście lat temu, gdy piłkarz związany był z wokalistką Dorotą Rabczewską, podczas jednego z wywiadów zdradził, jak chciałby nazwać pierwsze dziecko.

- Jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków. A drugiemu synowi chciałbym dać na imię Tristan - przekazał w 2007 roku Radosław Majdan.

Ostatecznie Radosław i Doda rozstali się, a pomysł na imię dla syna został niewykorzystany.

Doda komentuje ciążę Rozenek-Majdan

Piosenkarka Dorota Rabczewska została zapytana przez "Fakt", co myśli o odstąpieniu byłemu mężowi pomysłu na imię. Okazuje się, że nie miałaby nic przeciwko.

- Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy - skwitowała.

Fani zastanawiają się, czy faktycznie za kilka miesięcy na świecie pojawi się mały Mauro. Małgorzata Rozenek na razie nie zdradziła oficjalnie płci dziecka, jednak jak donosi magazyn "Party" - będzie to kolejny chłopiec. Przypomnijmy, że celebrytka ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem - Stanisława i Tadeusza.

Zagłosuj

Podoba ci się imię Mauro?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh