Zamknij

Doda oburzona zachowaniem studentów z Olsztyna. Zorganizowali imprezę przeciw koronawirusowi

Sylwia Wamej
13.03.2020 20:52
Dorota Rabczewska
fot. Grzegorz Ksel/Reporter/East News

Doda bardzo przeżywa to, co obecnie dzieje się w Polsce. Gwiazda śledzi doniesienia związane z koronawirusem. Piosenkarka jest również oburzona zachowaniem studentów z Olsztyna, którzy zorganizowali imprezę przeciw koronawirusowi.

Doda oburzona zachowaniem studentów, którzy zorganizowali imprezę przeciw koronawirusowi

Doda jest jedną z gwiazd, która gorąco namawia Polaków do zostania w domu, w związku z rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem. Gwiazda dyskutuje  ze swoimi fanami o kryzysowej sytuacji w mediach społecznościowych. Na jej InstaStories pojawiło się nagranie studentów z Olsztyna, którzy w swoim stylu zorganizowali imprezę w klubie przeciw koronawirusowi. Widać, że młodzi ignorują polecenia zostania w domu. "Korona tu, korona tam, korona ch**a zrobi nam" - śpiewają młodzi, dając do zrozumienia, że koronawirus im nie straszny.

"Jak tak ma wyglądać kwarantanna studentów... to cienko to dalej widzę" - pisze zatroskana Doda.

Doda
fot. Instagram.com/ Doda Queen

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski komentuje skandaliczne zachowanie studentów

Głos w sprawie skandalicznej imprezy zabrała również uczelnia imprezowych studentów - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. "W Internecie pojawia się mnóstwo nieodpowiedzialnych materiałów związanych z wyjątkową sytuacją panującą w kraju. Jest nam bardzo przykro, jeśli w niektórych z nich występują nasi studenci. Pragniemy wyrazić swój stanowczy sprzeciw wobec takiego zachowania. Materiały analizujemy i podejmiemy odpowiednie kroki współmierne do postaw prezentowanych w tych materiałach" - czytamy w oświadczeniu na Facebooku.

Przypomnijmy, że do pozostania w domu oprócz Dody namawia mnóstwo gwiazd, m.in. Małgorzata Socha, Natalia Kukulska oraz Joanna Przetakiewicz.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW