Zamknij

Doda odkryła prawdę o swoim małżeństwie z Emilem Stępniem. Od dawna było fikcją

28.06.2021 13:49
Doda
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Rabczewska kilka tygodni temu poinformowała, że rozwodzi się po raz drugi. Teraz ujawniła tajemnicę dotyczącą małżeństwa z Emilem Stępniem, którą skrywała przez wiele miesięcy.

Dorota Rabczewska jest jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Na muzycznej scenie pojawia się od lat, a jej styl bycia, muzyczne kreacje, ale też liczne skandale często sprawiały, że trafiała na języki. Tak było przy okazji jej wcześniejszych związków. z czasem Doda zrozumiała, że chce chronić swoją prywatność, dlatego jej drugie małżeństwo, zawarte ponad trzy lata temu z producentem Emilem Stępniem, zostało zawarte w całkowitej tajemnicy. W taki sam sposób również piosenkarka traktowała cały ich związek, ujawniając zaledwie małe skrawki prywatności, m.in. publikując w sieci zdjęcia.

Jednak od wielu już miesięcy na Instagramie gwiazdy jej mąż nie gościł. Od tego zaczęły się wśród fanów pogłoski o tym, że w małżeństwie Doroty Rabczewskiej coś jest nie tak. Ona konsekwentnie odmawiała komentarzy, a wręcz opublikowała nawet materiały ze Stępniem, które miały załagodzić niepokoje. Niestety, kilka tygodni temu, ku zaskoczeniu fanów, poinformowała, że ona i Emil Stępień rozwodzą się. Więcej szczegółów nie ujawniła. Teraz jednak na Instagramie zdradziła tajemnicę, której strzegła przez rok.

Zobacz także: Andrzej Grabowski zostanie dziadkiem. Córka aktora Katarzyna jest w ciąży [FOTO]

Doda ujawniła tajemnicę o małżeństwie, którą skrywała przez wiele miesięcy

W minioną sobotę odbył się Sopot HitFestiwal, na którym Rabczewska niemal po raz pierwszy od półtora roku pojawiła się z występem (nie licząc sylwestrowego) i zaprezentowała swój nowy singiel. Artystka chciała, by media skupiły się przede wszystkim na jej muzyce, zamiast roztrząsać życie prywatne. Dlatego też postanowiła ujawnić kilka długo skrywanych informacji, na temat małżeństwa. Wyjawiła, że już od wielu miesięcy jest ono fikcją. Decyzję o rozwodzie gwiazda podjęła jeszcze w ubiegłym roku. Tym samym potwierdziły się wszelkie domysły internautów, którzy w jej postach na Instagramie dostrzegali, że coś w jej małżeństwie się nie układa.

Rabczewska apelowała, by dziennikarze nie zadawali pytań o jej małżeństwo, tylko o pracę. Dodala, że powrót na scenę po tak długiej przerwie jest dla niej w tym momencie najważniejszy. Ona i Emil Stępień są już na innym etapie, a dla niej temat jest zamknięty.

"Musicie zrozumieć, że decyzję o rozstaniu podjęłam w tamtym roku po to, aby móc przez ten czas przeżyć to w spokoju, nie na oczach mediów. Poukładać sobie wszystko w głowie i być gotową na nowy rozdział, który teraz zapowiedziałam. Temat jest dla mnie zamknięty, jesteśmy na innym etapie życia, każdy ma swoje. Wymagało o ode mnie wielkiej dojrzałości i nie chce wracać do tego, co było. Dzięki za zrozumienie" - napisała.