Zamknij

Doda opowiedziała o miłości na kwarantannie. Często kłóci się z mężem?

Sylwia Wamej
05.05.2020 20:04
Doda i Emil Stępień
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Doda tworzy szczęśliwe małżeństwo z Emilem Stępniem. Gwiazda w rozmowie z Plejadą opowiedziała, jakie ma relacje z ukochanym w okresie kwarantanny. Czy przymusowy czas w domu pozytywnie wpłynął na ich związek?

Doda szczerze o miłości na kwarantannie. Jak wpłynęła na jej związek?

Doda i Emil Stępień są szczęśliwym małżeństwem od 2018 roku. Teraz młodzi małżonkowie spędzają mnóstwo czasu razem, ze względu na kwarantannę. Gwiazda w rozmowie z Plejadą.pl opowiedziała, jak ten przymusowy czas w domu wpłynął na jej małżeństwo.

"U mnie bez względu na to, czy byłabym na kwarantannie, czy nie na kwarantannie, to byłaby taka sama miłość.  Nie jestem podatna na wpływ kwarantanny. Też nie zamierzam się rozwodzić, bo przez 30 dni byliśmy "skazani" na siebie (…) Kłóciliśmy się dwa razy częściej, ale też dwa razy częściej się godziliśmy więc chill" - podsumowała piosenkarka.

Doda popiera kwarantannowe rozwody?

Gwiazda uważa, że jeśli parze ciężko jest wytrzymać ze sobą przez ten okres "w zamknięciu", to oznacza, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Według Dody dobrym rozwiązaniem jest wtedy rozstanie.

"Psychologie uważają, że rozwody będą częstsze przez kwarantannę… uważam, że bardzo dobrze! Kwarantanna zdemaskowała wiele rzeczy. Po pierwsze, skrajne niedofinansowanie służby zdrowia. Po drugie, toksyczne relacje. Po co się męczyć z kimś skoro nie jesteś w stanie przez 30 dni wytrzymać w jednym pokoju (…) Trzeba się jak najszybciej rozejść I znaleźć taką osobę, z którą te 30 dni będziesz chciał (czy chciała) spędzić" - wyjaśniła Doda.

Rabczewska nie ukrywa też, że zarówno ona, jak i jej małżonek, mają bardzo mocne charaktery.

"Mam charakterek, jaki mam. Mój mąż wcale nie jest lepszy (…)" - zdradziła.

Zagłosuj

Czy kwarantanna dobrze wpływa na twój związek?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ Plejada. pl./ SW