Zamknij

Doda ostro o ciąży Rozenek-Majdan. "W życiu nie pogratuluję Radkowi dziecka"

Patrycja Chudolińska
04.02.2020 15:04
Doda Radosław Majdan
fot. Jan BIELECKI/East News

Doda gościła w poniedziałek na gali rozdania nagród Telekamery 2020. Rabczewska została zapytana przez dziennikarzy o jej relacje z byłym mężem. Odpowiedź wokalistki była ostra i stanowcza.

Doda na gali Telekamery 2020

Dorota Rabczewska pojawiła się w poniedziałek 3 lutego na gali Telekamery 2020. Były to dziesiąte Telekamery w jej karierze. Piosenkarka zapozowała na ściance, a następnie dziennikarze postawili ją w ogniu pytań. Doda opowiedziała m.in. o relacjach z byłym mężem, Radosławem Majdanem, który obecnie spodziewa się dziecka.

Doda o relacjach z Radosławem Majdanem

Doda znana jest ze swojego ciętego języka. Nie boi się kontrowersji, ale przede wszystkim ceni sobie szczerość. "Pomponik" zapytał ją, czy przed przyjściem na galę sprawdza, kto jeszcze jest zaproszony.

- Nie sprawdzam listy gości przed imprezą. Wręcz przeciwnie, bo bardzo lubię konfrontacje (...) Jest kilka Agnieszek, których nie lubię. Jedną już widziałam przed chwilą (Na imprezie była obecna Agnieszka Jastrzębska - przyp. red.). Jakbym zobaczyła Agnieszkę Woźniak-Starak, to nic bym nie zrobiła. Wszystko, co miałam zrobić, to zrobiłam - odpowiedziała wokalistka.

Reporter "Pomponika" spytał, czy Dorota Rabczewska pogratulowałaby dziecka byłemu mężowi, Radosławowi Majdanowi. Jego obecna partnerka, Małgorzata Rozenek jest w długo wyczekiwanej ciąży.

W życiu nie pogratuluję Radkowi dziecka! Nie odzywam się do niego, od czasu kiedy nie odpowiedział mi na dzień dobry. Skoro ja jestem dla niego ścianą, to on dla mnie też jest ścianą - oznajmiła ostro Doda.

Co o tym myślicie?

Zagłosuj

Lubisz muzykę Dody?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh