Zamknij

Doda pochwaliła się idealną figurą w bikini. "Bogini" [FOTO]

08.07.2021 09:50
Doda
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Doda nie ukrywa, że mocno pracuje nad swoją figurą. Gwiazda bardzo dba o swoje ciało. Ćwiczy, ale też uważa na to, co je. Ostatnio Doda pokazała się w bikini na Instagramie. Fani byli zachwyceni jej smukłą sylwetką.

Doda na przestrzeni lat bardzo mocno się zmieniła. Gwiazda ma zupełnie inny styl, niż wiele lat temu. Piosenkarka w ostatnim czasie intensywnie pracowała również nad swoją sylwetką. Rabczewska nie ukrywa, że kocha sport, a na jej Instagramie chętnie goszczą zdjęcia z siłowni. Gwiazda włożyła mnóstwo pracy w to, aby mieć wymarzoną figurę. Nic dziwnego, że zdecydowała się pochwalić swoim obserwatorom zdjęciem w bikini.

Zobacz też: Maneskin gwiazdorzył za kulisami koncertu w Polsce? Doda zdradziła szczegóły

Doda pochwaliła się idealną figurą w bikini. "Bogini" [FOTO]

Fani byli pod wrażeniem jej przemiany. W komentarzach nie kryli zachwytów: "Ideał", "forma top", "ogień", "jak zwykle piękna", "cudo figura, gwiazda", "ta figura, obłęd", "Figura idealna, brawo kochana, musiałaś włożyć ogrom pracy, by twoje ciało tak wyglądało", "bogini".

Doda w ostatnim czasie brała udział w festiwalu filmów streamingowych w Monako. Gwiazda pojechała tam w charakterze filmowej producentki. Prywatnie Rabczewska ma gorszy czas. Niedawno poinformowała fanów, że rozwodzi się ze swoim mężem - Emilem Stępniem.

"Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną" - podkreślała gwiazda na swoim Instagramie.