Zamknij

Doda pochwaliła się szczupłą sylwetką w bikini:"Jak się robi taką formę życia"? [FOTO]

Sylwia Wamej
11.05.2020 08:49
Doda
fot. Grzegorz Ksel/ Reporter/ East News

Doda nie należy do grona osób, które na domowej kwarantannie przybierają na wadze. Gwiazda pochwaliła się właśnie piękną i zdrową sylwetkę, publikując zdjęcie w bikini. Fani są zachwyceni, choć nie brakuje sceptyków, którzy twierdzą, że Doda jest zbyt szczupła.

Doda pochwaliła się piękną  figurą w bikini. Fani są zachwyceni

Doda na domowej kwarantannie nie próżnuje. Gwiazda trzyma zdrową dietę, a do tego regularnie ćwiczy. Piosenkarka pokazała ostatnio zdjęcie w skąpym stroju kąpielowym, w którym pochwaliła się świetną sylwetką. Trzeba przyznać, że płaski brzuch i długie i szczupłe nogi robią wrażenie.

Fani zastanawiali się, jak się robi taką formę życia. Pod zdjęciem nie zabrakło pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów. "Piękna figura", "ile trzeba trenować tygodniowo dla takiego efektu"?, "chcę ci tylko powiedzieć, że wyglądasz najśliczniej, niż kiedykolwiek" - zachwycali się fani. Choć trzeba przyznać, że nie zabrakło też komentarzy w stylu "anoreksja" i "troszkę mogłabyś przytyć".

Jaką dietę stosuje Dorota Rabczewska?

Doda zawsze podkreślała, jak ważną rolę w zachowaniu świetnej sylwetki odgrywają odpowiednia dieta i ćwiczenia.

"Dziewczęta, nic z nieba nie spada, naprawdę. Zacznijcie dbać o siebie, ćwiczcie, nawet trochę, ruszajcie się. Jedzcie zdrowo, nie mówię tu, o nie wiadomo jakich restrykcyjnych dietach, ale dbajcie o swoje zdrowie od samego początku" - pisała jakiś czas temu na Instagramie. W jednym z wywiadów Dorota Rabczewska zdradziła, że ograniczyła jedzenie mięsa.

"Bardzo lubię smak mięsa. Natomiast z różnych względów, m.in. zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczanie spożycia mięsa jest bardzo dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO"  - mówiła gwiazda.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.plSW