Zamknij

Doda pokazała, jak ćwiczy z domu. Fani zachwyceni jej figurą

Sylwia Wamej
30.03.2020 15:48
Dorota Rabczewska
fot. Instagram.com/ Doda Queen

Doda spędza czas w swoim domu. Gwiazda jednak nie próżnuje na kwarantannie. Ostatnio opublikowała krótkie wideo, na którym ćwiczy. Fani są pod wrażeniem jej zgrabnej figury.

Doda pokazała, jak ćwiczy w domu. Fani zachwyceni jej sylwetką

Doda gorąco namawia swoich fanów, aby w związku z pandemią koronawirusa zostali w domu. Sama zainteresowana nie nudzi się podczas kwarantanny. Gwiazda opublikowałą niedawno krótkie wideo po treningu online. Fani komplementują wdzięki artystki i pytają ją o dietę. "Najpiękniejsza Polka", "ekstra pupa", "ale ty jesteś piękna" - zachwycają się wielbiciele Doroty Rabczewskiej.

Doda namawia do zostania w domu w związku z pandemią koronawirusa

Doda bardzo dba o siebie. Oprócz ćwiczeń w domu, gwiazda na czas kwarantanny nie rezygnuje z wyrazistego makijażu i efektownych stylizacji. Doda jest jedną z gwiazd, która podkreśla, jak ważne jest teraz zostanie w domu. Rabczewska chętnie dyskutuje ze swoimi fanami, publikując informacje dotyczące koronawirusa.

W tym roku Dorota Rabczewska podjęła decyzję, że nie spędzi Wielkanocy z rodzicami w rodzinnym Ciechanowie. Wszystko oczywiście wiąże się z pandemią koronawirusa.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia ze świata show-biznesu?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW