Zamknij

Doda pokazała nagranie, na którym płacze. Co się stało? [WIDEO]

01.10.2020 19:12
Doda
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Doda pokazała na Instagramie niecodzienne nagranie. Gwiazda na filmiku niemal zalała się łzami. Co się stało?

Doda od jakiegoś czasu aktywnie uczestniczy w produkcji filmu "Dziewczyny z Dubaju". Gwiazda zaangażowała się w film niemal całym sercem i razem z ekipą filmową wyjechała za granicę, gdzie kręcone były zdjęcia.

Artystka opublikowała nagranie z Cannes, na którym niemal zalała się łzami. Na szczęście nic się nie stało, a łzy to tak naprawdę łzy wzruszenia, gdyż padł ostatni klaps na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju". "Słowa nie są potrzebne, skończyliśmy" - napisała Dorota Rabczewska obok udostępnionych nagrań, na których znalazła się cała paleta emocji. Artystka przytula się do osób z ekipy filmowej i razem z nimi radośnie tańczy.

Doda porównana do Blanki Lipińskiej? Fani krytykują "Dziewczyny z Dubaju" [FOTO]

Doda zalała się łzami na Instagramie. Co się stało? [WIDEO]

Gwiazda od początku bardzo mocno zaangażowała się w projekt. Reżyserem filmu jest Maria Sadowska, a sama historia to tzw. afera dubajska, w której zamieszane były modelki i gwiazdy polskiego show-biznesu. Kobiety miały oddawać się za pieniądze arabskim szejkom. W rolach głównych zobaczymy m.in. Paulinę Gałązkę, Kasię Sawczuk, Olgę Kalicką, Jana Englerta oraz Katarzynę Figurę. Film trafi do kin w styczniu 2021 roku. Zdjęcia do obrazu kręcone były m.in. w Nicei, Cannes, Courchevel i Dubaju.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl