Zamknij

Doda pokazała rodziców w młodości. Mama zachwyca urodą, a ojciec? Komentarze płoną! [FOTO]

11.05.2021 16:04
Doda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Doda opublikowała stare zdjęcie swoich rodziców. Mama Wanda zachwyciła fanów oryginalną urodą, zaś tata zaskoczył imponującą muskulaturą. Internauci porównali ojca Dody do Arnolda Schwarzeneggera.

Doda "Dorota Rabczewska" należy do najbardziej kontrowersyjnych gwiazd show-biznesu. Szturmem zdobyła polską scenę jako wokalistka grupy Virgin, gdy wzięła udział w reality show "Bar" i wywołała seksualny skandal. Młoda wokalistka szokowała wówczas wulgarnymi wypowiedziami i wyzywającym ubiorem. Sporo mówiło się także o jej małżeństwie z Radosławem Majdanem, którego poślubiła w 2005 roku, a potem  w kontekście nowych związków, m.in. z Adamem "Nergalem" Darskim z zespołu Behemot i Emilem Haidarem, z którym po zerwaniu zaręczyn toczyła  zaciekłą batalię w sądzie. 

Skandale, procesy i medialne potyczki z innymi gwiazdami sprawiły, że do Rabczewskiej przylgnęła łatka naczelnej polskiej skandalistki. Z biegiem lat udało jej się nieco wyrobić i ponownie wyjść za mąż. Przy Emilu Stępniu zapragnęła realizować się jako producentka filmowa. Niedługo światło dzienne ujrzy jej debiutancki film "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej. Doda przywiązuje także większą wagę do wartości rodzinnych. Mimo nawału pracy piosenkarka stara się regularnie odwiedzać dom w Ciechanowie, gdzie mieszkają jej rodzice. Od czasu do czasu fotografuje się z nimi na Instagramie i zawsze podkreśla przy tym, że są to najważniejsze osoby w jej życiu.

Doda rozstała się z mężem? Oficjalnie skomentowała doniesienia o kryzysie [FOTO]

Doda pokazała stare zdjęcie rodziców 

Doda wspierała rodziców w trudnych momentach. Gdy mama, Wanda Rabczewska, zachorowała na raka, wokalistka natychmiast załatwiła jej leczenie u najlepszych specjalistów. Potem z nowotworem walczył jej ojciec. W 2019 roku ze względu na stan zdrowia taty  Doda zawiesiła obowiązku zawodowe i wspierała go po poważnej operacji. 

Gwiazda od czasu do czasu publikuje wspólne zdjęcia z rodzicami. Najczęściej widać ją w towarzystwie mamy, którą traktuje jak swoją przyjaciółkę. Doda ma też świetny kontakt z tatą. Pan Paweł Rabczewski jest byłym olimpijczykiem, medalistą mistrzostw świata i Mistrzem Europy w podnoszeniu ciężarów w wadze lekkociężkiej. Dzisiaj ma 72 lata, lecz jego muskulatura wciąż wygląda imponująco. 

Doda podzieliła się na Instagramie archiwalnym zdjęciem swoich rodziców. Widać na nim Wandę i Pawła Rabczewskich, gdy byli jeszcze młodą parą. Przy okazji wokalistka zdobyła się na poruszające wyznanie. 

Kocham moich rodziców tak bardzo. Nie wyobrażam sobie życia bez nich. Zawsze przy mnie, zawsze obok, zawsze za mną. Gdyby ktoś zaproponował mi urodzenie się w najbogatszej rodzinie, najbardziej wpływowej, w najpiękniejszym kraju na świecie, gdzie nigdy nie musiałabym martwić się o swoją przyszłość i moje finanse i o mój los... to zaśmiałbym mu się tak głośno aż by mu pękły bębenki. Za nic w świecie nie zamieniłabym miłości i wsparcia moich rodziców. Jest mi tak przykro, że musieli przeżywać wszystkie moje upadki i porażki prywatne. Nie mogę sobie wybaczyć, że przez moją sławę spadł na nich hejt i medialny lincz. Magazyny plotkarskie i telewizyjne robiły sobie z ich prywatności cyrk. U mojej mamy skończyło się to chorobą nowotworową z permanentnego stresu... Jest mi tak przykro, że nie mogłam zapewnić im spokoju, czasami rozrabiając za bardzo w show-biznesie lub z hukiem kończąc relacje. Szanujcie i Kochajcie swoich rodziców. Modlę się i zrobię wszystko, by zapewnić im medialny spokój i chronić ich na stare lata (mają już ponad 70 lat), obojętnie kto będzie mnie prowokował w przyszłości. Zapamiętajcie te słowa - napisała Doda. 

Fani nie kryli podziwu dla urody pani Wandy i byli zdumieni fenomenalną formą ojca Dody. W komentarzach posypały się ogniste ikonki oraz porównania mężczyzny do hollywoodzkich sław - Arnolda Schwarzeneggera i Kevina Spaceya. 

No ale twój tata to naprawdę gorący był - wyznają internautki. 

Boże, co za taataaa!

Ojciec obłędna sylwetka i bardzo przystojny. 

Do kogo waszym zdaniem bardziej podobna jest Doda?