Zamknij

Doda pokazała się bez sztucznych rzęs. "Wyglądasz jak po chemii". Gwiazda odpowiedziała

Sylwia Wamej
28.04.2020 16:19
Doda
fot. Instagram.com/ Doda Queen

Doda na kwarantannie zrezygnowała z mocnego makijażu. Gwiazda, która lubiła nosić sztuczne rzęsy postawiła na naturalność i teraz w ogóle nie maluje oczu. Nie wszystkim fanom taka zmiana przypadła do gustu. "Wyglądasz jak po chemii" - skomentowała jedna z internautek. Co na to Doda?

Doda pokazała się bez sztucznych rzęs. Jak wygląda?

Doda na kwarantannie stawia na naturalny makijaż. Gwiazda zrezygnowała ze sztucznych rzęs. Teraz w ogóle nie maluje oczu. Jednym taka zmiana u Dody podoba się, drudzy wolą gwiazdę w bardziej wyrazistym wydaniu. Brak rzęs u Dody wywołał spore emocje wśród fanów pod internetową rozmową z Krzysztofem Ibiszem. Jedna z internautek pokusiła się o dość mocny komentarz.

"Bez rzęs wyglądasz jak po chemii". Czemu rzęs nie malujesz, a resztę twarzy tak?" - zapytała jedna z internautek. Na odpowiedź Dody nie trzeba było długo czekać.

Fani stanęli w obronie Dody

"Żeby się solidaryzować z tymi po chemii  -podkreśliła. Fani bronili gwiazdę, pisząc, że bez pomalowanych rzęs wygląda bardzo dobrze. "A ja uważam, że Dorota bez sztucznych rzęs wygląda bardzo na plus. Pięknie, naturalnie, promiennie" - napisała jedna z fanek.

O ile na scenie Doda lubi "zaszaleć" z odważnym make-upem i sexy stylizacjami, na co dzień coraz chętniej jednak stawia na naturalność.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW