Zamknij

Doda pokazała słodkie zdjęcie z córeczką znanej projektantki. "Dlaczego nie masz swojego?"

19.10.2020 12:57
Dorota Rabczewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dorota Rabczewska podzieliła się zdjęciem, na którym trzyma w ramionach niemowlę. Jest to niedawno urodzona córeczka projektantki Patrycji Kujawy. Gwiazda od razu została zasypana pytaniami o to, dlaczego sama nie ma dziecka. Odpowiedziała w swoim własnym stylu.

Dorota Rabczewska i Emil Stępień są małżeństwem już 2,5 roku. Dla wielu fanów jej ślub stał się pretekstem do pytań o to, kiedy piosenkarka zdecyduje się na dziecko. Choć Doda wielokrotnie podkreślała, że nie widzi się w roli matki i nie zamierza poszerzać rodziny, sugestie, że powinna zajść w ciążę, pojawiają się często. Teraz internauci znów znaleźli dostateczny powód. Jest nim zdjęcie gwiazdy z niedawno narodzoną córeczką Patrycji Kujawy, projektantki, z którą Rabczewska jest blisko związana.

Doda, która z przytykami dotyczącymi macierzyństwa mierzyła się wielokrotnie, tym razem nie była zbyt chętna na dyskusje. Postanowiła jednak w kilku komentarzach, ze swoją rozbrajającą szczerością, dać komentującym znać, że ich uwagi kompletnie jej nie ruszają.

Zobacz także: Patrycja Kujawa odmówiła uszycia sukni ślubnej powyżej rozmiaru 38. "To dyskryminacja"

Doda odpowiada fanom na komentarze o dzieciach

"Witaj na świecie Lana. Twoja mama to prawdziwa artystka więc czeka Cię kolorowe i piękne dzieciństwo" - napisała Doda. Od razu pojawiły się komentarze z sugestiami i pytaniami typu "Dlaczego jeszcze nie masz dziecka".

"Nie rozumiem skoro tak lgniesz do dzieci to czemu sama nie masz? Ja nie lgnę i nie mam, ale gdybym tak chętnie z nimi spędzała czas jak Ty to pewnie bym miała" - pisze jedna z internautek. "Dorota, warto pomyśleć o takim cudzie", "Pasuje Ci", "Żeby nie było za późno" - brzmią kolejne komentarze. Na szczęście pojawiły się też wypowiedzi pełne taktu i rozsądku:

"Dziecko to nie apaszka,aby komuś pasowało lub nie. Macierzyństwo się czuje lub nie. To bardzo indywidualna sprawa i nie należy tutaj roztrząsać czy ktoś powinien posiadać potomstwo czy też nie. Komentarze typu pasuje Ci dzidzia są bardzo nie na miejscu delikatnie mówiąc".

Zobacz także: Doda skomentowała zatrzymanie Romana Giertycha. Oferuje mu "pomoc"

Pewna internautka napisała nieco w innym tonie: "Ten uśmiech mówi "Ale piękne stworzenie, ale na szczęście to nie moje". Na to Rabczewska odpowiedziała dając do zrozumienia, że jest w tym prawda. "Trochę tak" - odpisała. Wreszcie, widząc kolejne wpisy, że skoro lubi dzieci, to dlaczego nie pomyśli o swoim, Doda stwierdziła, że lubi dzieci, bo... to dzieci znajomych.

"Lubię dzieci moich przyjaciół bo lubię moich przyjaciół, a to ich połowa".

Nie trudno dziwić się Rabczewskiej, że nie toczy już zaciętych bojów z osobami, które piszą jej, dlaczego powinna zostać matką. W rzeczywistości komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem Doroty, stanowią przekrój tego, z czym mierzy się większość kobiet, które na dzieci się nie decydują.

RadioZET.pl/AS