Zamknij

Doda pokazała zdjęcie „bez makijażu”? W komentarzach gorąco

Redakcja
08.08.2018 12:39
Dorota Rabczewska
fot. Instagram

Dorota Rabczewska wrzuciła na Instagram zdjęcie, które wywołało falę komentarzy. Artystka „podpuściła” internautów, pytając o to, czy jest w makijażu. W komentarzach zrobiło się gorąco.

Doda włożyła kij w mrowisko. Na Instagramie opublikowała zestawienie dwóch zdjęć: na jednym z mocnym makijażem, na drugim bardzo naturalnie, bez większych śladów make-upu. Postanowiła przy tym spytać internautów właśnie o to, czy lepiej wygląda bez makijażu, czy z nim. Poprosiła o komentowanie posta.

„Z makijażem czy bez? Piszcie w komentarzach” – napisała.

Nie spodziewała się chyba takiej burzy. Internautki zaczęły się kłócić o to, czy faktycznie Doda jest/nie jest umalowana. Potem zaczęły się także sprzeczać o makijaż permanentny i istotę tego, co oznacza „być bez makijażu”.

Doda bez makijażu?

Wiele komentujących wytknęło artystce, że makijaż permanentny to też makijaż.

„Doda, na obu zdjęciach jesteś w makijażu, tyle że na pierwszym jest go więcej, a na drugim mniej. Makijaż permanentny to też makijaż!!! Doczepione rzęsy czy cera poddana wielu kosztownym zabiegom, tak by nie trzeba było nakładać podkładu, to nie jest naturalny look” – skomentowała fanka.

„Słońce, poproszę trzecią wersję-bez doczepianych rzęs to porozmawiamy. A porównując te dwa zdjęcia – zdecydowanie fajniej wyglądasz na zdjęciu po prawej – od razu 10 lat młodsza” – pisze ktoś inny.

„Jakby na prawym zdjęciu nie było sztucznych rzęs, tylko naturalny kolor rzęs i brwi, już nie wyglądałoby to tak dobrze. Na żadnym z tych zdjęć nie jesteś »100% natural«, taka prawda”.

Pojawiły się też komentarze osób, które mają odmienne zdanie.

„Wow, ja bym się jarała, że pod zdjęciem bez makijażu ludzie próbują mi wmówić, że mam makijaż. To świadczy o tym, że wyglądasz zajebiście bez make-upu” – pisze internautka.

W pewnym momencie odpisała nawet Doda. Stwierdziła, że jest totalnie bez makijażu, tylko na ustach ma wazelinę, na co odpisała kolejna internautka i zasugerowała Dodzie, by zdjęła glisty z rzęs.

„Bez makijażu... no i zdecydowanie bez tych bezczelnych rzęsisk DODA... uważam ze kobiety przesadzają czasem... a naturalność jest jak najbardziej towarem deficytowym w tych plastikfantastik czasach!!!...tak wiec natural bez glist na powiekach” – napisała szczerze.

Doda chyba nie przewidywała, że to będzie taka gorąca dyskusja. Ciekawe, czy weźmie wskazówki internautów do serca.

RadioZET.pl/SA