Zamknij

Doda pokazała zdjęcie rentgenowskie. Miała operacje plastyczne?

Maciej Friedrich
15.01.2020 11:17
Doda pokazała zdjęcie rentgenowskie. Miała operacje plastyczne?
fot. Mateusz Jagielski/East News

Doda od pewnego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Wokalistka musiała skorzystać z pomocy lekarzy, a w sieci pochwaliła się zdjęciem rentgenowskim swojej czaszki. Specjalista ocenił na jego podstawie, czy Rabczewska przeszła operację plastyczną.

Doda to wokalistka uwielbiana przez rzesze fanów. Wielbicielom imponuje zarówno talentem wokalnym, jak i urodą i poczuciem humoru. Bezkompromisowa i często kontrowersyjna wokalistka cieszy się ogromną popularnością, a ta przekłada się na zainteresowanie mediów. Rabczewska jest także gwiazdą w internecie, jej profil na Instagramie obserwuje ponad 800 tysięcy użytkowników.

Pod koniec 2019 roku Doda przyznała, że zmaga się z problemami zdrowotnymi. Gwiazda cierpi z powodu pisków w uszach, a lekarze nie byli w stanie jej pomóc. Gwieździe wykonano zdjęcie rentgenowskie czaszki, którym pochwaliła się na Instagramie.

Doda pokazała zdjęcie czaszki. Czy przeszła operację plastyczną?

Na temat Dody krąży wiele plotek, w tym dotyczące jej wyglądu. Wokalistce zarzuca się poprawianie urody dzięki operacjom plastycznym. "Super Express" wykorzystał zdjęcie rentgenowskie czaszki Doroty i zapytał specjalistę o to, czy jego zdaniem gwiazda rzeczywiście miała operacje.

- Na widocznym zdjęciu nie stwierdza się złamań w poszczególnych piętrach: piętro górne, czyli złamania kości nosowej, piętro środkowe oraz piętro dolne, czyli kości żuchwy. Co świadczy o tym, że Dorota Rabczewska nie przeszła operacji ani zabiegów estetycznych związanych z ich naruszeniem w celu poprawy własnego wyglądu - stwierdził Marcin Janusek z Derma Instytut.

Prawdopodobnie zachwycająca wiele osób uroda Dody jest zasługą jedynie genów.

Zagłosuj

Śledzisz życie gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF