Zamknij

Doda pokazała zdjęcie spod prysznica. Kusi zmysłową pozą [FOTO]

02.07.2020 08:53
Doda
fot. Piotr Fotek/REPORTER/East News

Doda chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zmysłowymi, odważnymi zdjęciami. Tym razem opublikowała na Instagramie fotkę spod prysznica. W ten sposób uczciła dwa lata pracy nad produkcją "Dziewczyny z Dubaju".

Doda w ostatnich tygodniach zajęta jest przede wszystkim pracą nad "Dziewczynami z Dubaju". Wokalistka jest producentką powstającego filmu, opartego na głośnej książce autorstwa Piotra Krysiaka. Historia opowiada losy polskich celebrytek, które zarabiały jako luksusowe prostytutki w Dubaju. Zdjęcia do produkcji ruszyły już pełną parą, w związku z czym Dorota Rabczewska dużo czasu spędza na planie zdjęciowym.

Teraz Doda zdradziła fanom, że minęły dokładnie dwa lata, odkąd kupiła prawa do książki Piotra Krysiaka. "Nie wszystko złoto, co się świeci. Update: DZIŚ MIJA DOKŁADNIE 2 lata, od kiedy kupiliśmy prawa do książki "Dziewczyny z Dubaju". Nie sądziłam, że proces pisania scenariusza i przygotowania do filmu jest tak czasochłonny i pracochłonny. To wspaniałe, że ciągle się mogę czegoś uczyć i nabywać nowych doświadczeń, ale też dzielić się moją wiedzą z innymi" - napisała pod najnowszym zdjęciem.

Zobacz także: Doda pochwaliła się szczupłą sylwetką w bikini. "Jak się robi taką formę życia?" [FOTO]

Doda pod prysznicem, pokazała odważne zdjęcie

Doda podzieliła się z fanami także zdjęciem spod prysznica. Wygląda na to, że zainspirowana luksusami, któremu uległy także bohaterki jej produkcji, postanowiła zmysłowo zapozować na złotym tle. Fani w komentarzach przyznają, że nie mogą doczekać się premiery filmu "Dziewczyny z Dubaju". Nie szczędzą również komplementów samej Dorocie. Niektórzy sugerują, że prysznic, pod którym pozuje wokalistka, jest częścią scenografii do filmu.

- Piękna. Ach, eh... Można wzdychać do Ciebie.

- Łazienka. Wystąpi pewnie w filmie ta sceneria.

- Jak wino, im starsza, tym lepsza.

- Nie mogę się doczekać efektu końcowego!

- Złoto, czy nie złoto, ale na pewno sam sex - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba to zdjęcie?