Zamknij

Doda pokazała zdjęcie sprzed lat. Żartuje ze swojego wyglądu: "Zasnęłam w solarium" [FOTO]

04.09.2020 15:10
Doda Dorota Rabczewska
fot. VIPHOTO/East News

Doda postanowiła podzielić się z internautami zdjęciem sprzed 15 lat. Gwiazda wspomina pierwszą nagrodę, którą otrzymała. Zdradziła również, co myśli o swoim dawnym wyglądzie.

Doda jest jedną z najgłośniejszych postaci polskiej muzyki nieprzerwanie od kilkunastu lat. W trakcie swojej kariery przeszła zdumiewającą metamorfozę, zarówno jeśli chodzi o jej wygląd fizyczny, jak i poglądy oraz styl bycia. Choć wcześniej jej strój często budził kontrowersje, dziś jest inspiracją dla wielu Polek. Sporo osób uważa, że należy do grona najbardziej stylowych kobiet w polskim show-biznesie.

Dorota Rabczewska postanowiła powspominać dawne czasy i podzieliła się z internautami fotografią z 2005 roku. Wtedy to otrzymała swoją pierwszą nagrodę - słowika publiczności na festiwalu w Sopocie. "Dziś ważna rocznica! 15 lat temu dostałam dzięki Wam PIERWSZĄ NAGRODĘ MUZYCZNĄ - słowika publiczności w Sopocie 2005. Do tej pory otrzymałam ponad 100 nagród - wszystkie dzięki fanom, żadnej od Jury. Jak myślicie, o czym to świadczy?" - napisała Doda pod fotografią.

Zobacz także: Doda nie wierzy w koronawirusa? "Ta cała pandemia jeszcze się nie znudziła?" [FOTO]

Doda pokazała zdjęcie sprzed lat [FOTO]

Dorota Rabczewska postanowiła także skomentować zmianę swojego wyglądu na przestrzeni lat. Teraz gwiazda stawia przede wszystkim na naturalność, zdrowe, wysportowane ciało i minimalny makijaż. Nie zawsze tak jednak było.

- Na zdjęciu mam 21 lat i spuszczam zasłonę milczenia na mój perłowy make-up oraz cyrkoniowy tips... i fakt, że zasnęłam w solarium - zażartowała z "dawnej siebie".

Internauci w komentarzach gratulują jej sukcesów muzycznych i imponującej przemiany.

- Doda, nie płacz nad cyrkoniami ani solarium. Fakt jest taki, że na to wtedy była moda. Tak wyglądały te czasy i każda babeczka podobnie się opalała, no... Może cyrkonii miała mniej, bo jeden kosztował wtedy dychę... Większość lasek opalała się na heban... To były piękne czasy. Nie ma co żałować.

- Tips, solarium to nic w porównaniu do tego warkocza z frotką, który nijak się ma do satynowej sukni, ale wiadomo, królowa to królowa.

- Pani Doroto, jest Pani niewątpliwe wielką polską gwiazdą... Znają panią wszyscy od przedszkola do seniora. Jak piękna na zewnątrz to i wewnątrz.

- 15 lat temu, a dzisiaj wyglądasz znacznie lepiej i młodziej niż wtedy - czytamy w komentarzach.

Co sądzicie o Dodzie sprzed lat?