Zamknij

Doda pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Te grzywki to był wtedy sztos"

Judyta Wanicka
17.12.2019 21:07
Doda
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Wokalistka po raz kolejny pokazała fanom, jak wyglądała w wieku kilku lat. Internauci zauważyli, że już w dzieciństwie Dorota Rabczewska miała szelmowskie spojrzenie i zdradzała, że wyrośnie z niej niezłe ziółko. Tematem numer jeden stała się jednak jej fryzura z grzywką. 

Doda lubi co jakiś czas przypomnieć swoje stare zdjęcia. W jej bogatych zbiorach na Instagramie można znaleźć fotografie z początków kariery, gdy śpiewała jeszcze w zespole Virgin oraz z okresu małżeństwa z Radosławem Majdanem. Piosenkarka za każdym razem stara się podejść do publikowanych zdjęć z dużą dozą humoru i pożartować razem z fanami na temat swoich fryzur, kiczowatego makijażu czy paskudnych stylizacji, które kiedyś były krzykiem mody. Tym razem Dorota Rabczewska zaserwowała fanom prawdziwy "smaczek" - zdjęcie ze starego paszportu, na którym ma kilka lat. 

Doda pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Doda odkopała stary paszport z lat 80. Na zdjęciu widać datę urodzenia, zdjęcie oraz własnoręczny podpis kilkuletniej Doroty. 

Kochani, moja mama wysłała mi mój paszport zaledwie sprzed paru lat ;) Chciałabym abyście zwrócili uwagę na niezwykłą sztuką kaligrafii w jakiej byłam posiadaniu. Żal serce ściska na myśl, że mój pseudonim składa się tylko z czterech liter, a mój talent tak się marnuje... - zażartowała Doda.

Fani zwrócili uwagę, że mała Doda wyglądała jak szelma i już wtedy zdradzała, że wyrośnie z niej niezłe ziółko. Jednak tematem numer jeden stała się popularnej wówczas fryzury z prostą grzywką. 

Te oczy jednak mówią: "Zaraz coś odwalę".

Już wtedy miałaś spojrzenie jak mały diabełek.

O, grzywka "od garnka", też taką miałam!

Te grzywki wtedy to był sztos. Też byłam posiadaczka takowej.

Też mama ci obcinała z wątpliwie prostym efektem? - podjęła temat Doda. 

I ta kokarda... to był hit w tamtych czasach! - wspominają fanki. 

Zagłosuj

Poznałbyś Dodę na tym zdjęciu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw