Zamknij

Doda pręży się w bardzo skąpym bikini. Uwagę zwraca dół stroju. Przesadziła? [FOTO]

31.07.2020 17:43
Doda
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda pozuje w bikini na Instagramie. Skąpy strój uwydatnił zgrabną figurę piosenkarki, ale także sporo odsłonił. Może nawet za dużo... Półnagie zdjęcie Dody jest odważne i może wprawić w zakłopotanie. 

Doda uwielbia pozować półnago do zdjęć. Odkąd wokalistka schudła i popracowała nad sylwetką, regularnie odsłania ciało na Instagramie. Już wcześniej fani mieli okazję zobaczyć wyrzeźbione pośladki Dody oraz jej imponująco płaski brzuch. W najnowszej relacji na Instastories Rabczewska zapragnęła zwrócić uwagę widzów przede wszystkim na niższe partie swojego ciała. Doda pokazała się w skąpym bikini i śmiało wyeksponowała wdzięki poniżej pasa. 

Była wokalistka Virgin w czasie domowej izolacji przycisnęła z treningami. Dzięki temu może teraz z dumą chwalić się perfekcyjną figurą. Nie da się ukryć, że Doda idealnie wykorzystała moment przerwy w czasie pandemii koronawirusa. Teraz nie miałaby tyle czasu, ponieważ kręci filmu "Dziewczyny z Dubaju". Produkcja o najgłośniejszej seksaferze w polskim show-biznesie zapowiada się na kasowy hit na miarę "365 dni". Obsada "Dziewczyn z Dubaju" została już przedstawiona i prezentuje się imponująco. Doda zaprosiła nie tylko plejadę aktorów młodego pokolenia oraz trzy wielkie tuzy polskich ekranów, ale także zaprosiła szereg przystojnych aktorów z Włoch. 

Dziewczyny z Dubaju: kolejny Włoch w filmie Dody. Oto przystojny Luca Molinari [WIDEO]  

Doda odsłania ciało w skąpym bikni

Półnagie zdjęcie Dody trafiło właśnie na Instagram. Gwiazda pręży się na leżaku odziana w skąpe bikini zawiązywane na troczki.

W domach z betonu nie ma wolnej miłości i opalania - napisała, parafrazując tytuł słynnego przeboju Martyny Jakubowicz. 

Gwiazda zrobiła zoom na płaski brzuch i uda, ale to dół od stroju znalazł się w centrum uwagi. Doda bowiem śmiało pochwaliła się partiami ciala, które normalnie celebrytki wolą zasłaniać. Na szczęście nie doszło do żadnej wstydliwej wpadki, ale co wrażliwsi mogą być zakłopotani takimi widokami. 

Jak wam się podobają nowe zdjęcia Dody w bikini? 

doda 2
fot. Instastories:@dodaqueen
doda dorota
fot. Instastories:@dodaqueen

Posłuchaj podcastu