Zamknij

Doda rozbierze się dla potrzebujących?

Redakcja
27.11.2018 11:30
Doda rozbierze się dla potrzebujących?
fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Fani wdzięków Dody z przyjemnością zobaczyliby ją ponownie w odważnej sesji zdjęciowej. Piosenkarka jednak od ponad dekady nie wzięła udziału w tego typu przedsięwzięciu. W wywiadzie wyznała, co przekonałoby ją do zmiany zdania.

Doda to artystka świadoma i doskonale radząca sobie w show-biznesie. Zrobiła nie tylko ogromną karierę w przemyśle muzycznym, ale też stale poszerza swoje horyzonty zawodowe. W ostatnim czasie zwraca coraz większą uwagę na branżę filmową i stawia pierwsze kroki w roli producentki. Na swoim koncie ma już pracę przy „Kobietach Mafii” Patryka Vegi, zapowiedziała także, że rozpoczyna pracę nad filmem o aferze dotyczącej polskich prostytutek w Dubaju.

Doda zawsze stawiała na kontrowersje, a jej kreacje bardzo często mocno eksponują bardzo dużo ciała. Piosenkarka niejednokrotnie pozowała również w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Dwukrotnie pojawiła się na okładce magazynu „Playboy”, a czytelnicy „CKM” mogli oglądać ją aż czterokrotnie. W pewnym momencie zdecydowała jednak, że nie będzie więcej promować się w ten sposób. Od 11 lat konsekwentnie odmawia udziału w tego typu przedsięwzięciach. Jak sama powiedziała:

– Czy dziś rozebrałabym się dla magazynu? Nie stać ich na to.

Doda
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda rozbierze się dla akcji charytatywnej?

W wywiadzie dla „Super Expressu” Doda przyznała jednak, że mogłaby wystąpić w rozbieranej sesji pod pewnym warunkiem. Nie ma to już jednak żadnego związku z promowaniem siebie czy nawet zarabianiem pieniędzy, których artystce nie brakuje.

– Może w jakimś słusznym celu, w jakiejś akcji charytatywnej. Tak sama z siebie dowartościowywać się nie muszę. Wypromowaną też bardziej się być nie da. Więc tylko, gdyby to miało jakiś ważniejszy cel niż moje ego czy portfel.

Kto wie, może wypowiedź Dody skłoni do działania którąś z firm lub organizacji?

ZOBACZ TAKŻE: Doda zmniejszyła biust. Dlaczego?

Doda zdjęcie
fot. Instagram:@dodaqueen

RadioZET.pl/MF