Zamknij

Doda skrytykowana za zdjęcie. Przesadziła z retuszem? "Photoshop za dużo wszedł" [FOTO]

30.11.2021 11:09
Dorota Doda Rabczewska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Doda opublikowała w sieci nowe zdjęcie, którym promowała wyprzedaż z okazji Cyber Monday. Niestety, fani dopatrzyli się na fotografii zbyt dużej dawki komputerowego retuszu. Pod postem pojawiły się niepochlebne komentarze. Faktycznie przesadziła?

Doda, czyli Dorota Rabczewska, to jedna z największych gwiazd krajowego show-biznesu, która przekuła kontrowersyjny wizerunek w medialny sukces. Utalentowana wokalistka rozpoczynała karierę jako liderka grupy Virgin, z którą wylansowała takie hity jak "Szansa" czy "Dżaga". W 2007 roku postanowiła zająć się karierą solową, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Obecnie Doda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarek, która na swoim koncie ma wiele przebojów, między innymi "Nie daj się" i "Bad Girls". Rabczewska dała się poznać jako artystka niepokorna, która nie wstydzi się pokazywania ciała czy szokujących wypowiedzi. Paradoksalnie jednak to właśnie kontrowersje stały się jednym z jej wizerunkowych atutów.

Dorota znana jest także jako osoba niezwykle ciekawa nowych wyzwań. W ostatnim czasie mocno zainteresowała się produkcją filmową, w kinach możemy już oglądać głośno promowane przez gwiazdę " Dziewczyny z Dubaju". Film porusza temat głośnej afery, w którą zamieszane mają być polskie modelki, aktorki i celebrytki. Miały one świadczyć usługi seksualne dla bogatych szejków i przedsiębiorców. To jednak niejedyny projekt Dody, postanowiła ona także sprzedawać...samą siebie. To właśnie zdjęcie promujące wyprzedaż związaną z projektem wywołało nieprzychylne komentarze.

Doda przesadziła z retuszem? Zdjęcie wokalistki skrytykowane przez internautów

Doda postanowiła sprzedawać skan swojego ciała w 3D w formie cyfrowych tokenów NFT. Projekt okazał się wielkim sukcesem.

- Jestem bardzo podekscytowana na samą myśl o współpracy z #Fanadise, długo czekałam, żeby zrobić coś nowego, coś nietypowego dla mnie. Z Fanadise będę mintować moje własne NFT. Nie obchodzą mnie kontrowersje, tylko fani. Kocham ich i każdemu chcę dać trochę siebie. Czasem muzyka to za mało, dlatego poszłam krok dalej. Instastory może zniknąć, koncert może się skończyć, ale moje puzzle 3D będą wieczne - zapowiadała Rabczewska.

Dorota postanowiła promować Cyber Monday i zaprosiła fanów do zakupów, publikując na swoim profilu na Instagramie zdjęcie. Nie wszyscy jednak zachwycili się urodą i ciałem wokalistki. Pod postem pojawiły się niepochlebne komentarze, internauci zarzucali Dodzie retuszowanie fotografii.

- Photoshop za dużo wszedł. Nie ten kształt nosa i cała twarz się zmieniła, ah.

- Pani Doroto, jest pani przepiękną kobietą, ale na tym zdjęciu wygląda pani jak całkiem inna osoba - czytamy.

Na szczęście krytykom szybko wyjaśniono, że na zdjęciu widać właśnie skan 3D Dody, którego nie można oceniać jak "żywej" artystki.