Zamknij

Doda sprzedaje swoje mieszkanie. Nie brakuje w nim odważnych kolorów [FOTO]

07.07.2020 12:56
Doda sprzedaje swoje mieszkanie. Nie brakuje w nim odważnych kolorów [FOTO]
fot. Grzegorz Ksel/ Reporter/ East News

Doda wystawiła na sprzedaż swoje mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Gwiazda opublikowała zdjęcia lokum na Instagramie. W mieszkaniu nie brakuje odważnych kolorów, choć zdania fanów co do jego urządzenia są podzielone.

Doda sprzedaje swoje mieszkanie. Gwiazda pokazała kolorowe wnętrze [FOTO]

Doda sprzedaje swoje mieszkanie. Gwiazda wystawiła na sprzedaż liczące aż 135 metrów lokum na Górnym Motowie. Gwiazda opublikowała filmik i zdjęcia pokazujące, w jakim stylu i kolorach jest urządzone.

Trzeba przyznać, że w mieszkaniu Dody nie brakuje odważnych kolorów i lekkiego przepychu. Choć z pewnością lokum gwiazdy szybko znajdzie swojego nabywcę, zdania co do wystroju są podzielone.

Fani podzieleni co do wystroju mieszkania Doroty Rabczewskiej

Niektórzy fani uważają, że mieszkanie Dody jest zbyt pstrokate. 

"No ja osobiście nawet za darmo nie chciałabym tego mieszkania.. straszna pstrokacizna", Co za kicz, bezguście i pstrokacizna!! nie chciałabym tam zamieszkać" - piszą fani. Jednak sporej części wielbicieli Dody mieszkanie przypadło do gustu.

Piszą, że jest kolorowe, odważne i pozytywne. Z opisu  zamieszczonego przez Dodę dowiadujemy się, że mieszkanie ulokowane jest na Górnym Mokotowie na ostatnim piętrze kamienicy i liczy 135 metrów. Po komentarzach i polubieniach na Instagramie widać, że mieszkanie Rabczewskiej cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony internautów.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl