Zamknij

Doda obchodzi 2. rocznicę ślubu. Zdradziła, dlaczego ukrywała związek [FOTO]

Maciej Friedrich
14.04.2020 16:35
Doda obchodzi 2. rocznicę ślubu. Zdradziła, dlaczego ukrywała związek [FOTO]
fot. Grzegorz Ksel/REPORTER/ EAST NEWS

Doda obchodzi 2. rocznicę ślubu z Emilem Stępniem. Z tej okazji pokazała zdjęcia z wesela oraz pierwszych wspólnych wakacji. Wokalista odpowiedziała także jednej z fanek, zdradzając, dlaczego ukrywała swój związek przed mediami.

Doda to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która sławę zawdzięcza nie tylko wokalnemu talentowi, ale także medialnemu wizerunkowi. Gwiazda przyzwyczaiła fanów do kontrowersyjnych stylizacji i szczerych wypowiedzi, które niejednokrotnie wywoływały w mediach prawdziwe burze. Gwiazda znana jest także z odważnych zdjęć, na których odsłania ciało, często pokazując bardzo wiele.

 Doda odważnie odsłoniła biust. O mały włos nie doszło do wpadki [FOTO]

W mediach głośno było także o związkach Dody. Artystka była żoną Radosława Majdana, związała się z Adamem "Nergalem" Darskim, była zaręczona z Emilem Haidarem. Od 2018 roku jest żoną producenta filmowego Emilia Stępnia.

Doda świętuje rocznicę ślubu. Wyjaśniła, dlaczego ukrywała związek

Ślub Dody i Emila dla wielu osób był zaskoczeniem, ponieważ para skrzętnie ukrywała swój związek przed mediami. Obecnie jednak wokalistka nie ma zamiaru kryć swoje radości. Z okazji 2. rocznicy ślubu na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcia z ukochanym. Na fotografiach możemy podziwiać małżonków podczas wesela i pierwszych wspólnych wakacji.

- Dziś 2. rocznica naszego ślubu. Oto zdjęcia z naszych pierwszych wakacji za granicą, mogliśmy się czuć swobodnie, bo przypominam Wam, że przez pierwsze kilkanaście miesięcy udawaliśmy przed mediami przyjaciół i nawet do samolotu nie wchodziliśmy razem - wspomina Doda.

Jedna z fanek postanowiła zapytać, dlaczego szczęśliwi małżonkowie zdecydowali się na trzymanie swojego związku w ścisłej tajemnicy. Odpowiedź Dody była którka, ale rzeczowa.

- W celu świętego spokoju - skwitowała piosenkarka.

Dołączamy się do najlepszych życzeń z okazji rocznicy.

 Dramat Dody. Wokalistka bardzo cierpi i ma problemy ze słuchem. "Zaraz oszaleję"

Zagłosuj

Słuchasz Dody?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF