Zamknij

Doda szczerze o posiadaniu dzieci. Gwiazda zamknęła usta wścibskim fanom

08.09.2020 18:08
Doda
fot. Piotr Molecki/ East News

Doda niejednokrotnie podkreślała w mediach, że nie planuje dzieci. Nie wszyscy fani najwyraźniej śledzą jej wypowiedzi. Pytanie o potomstwo padło ze strony internautów po raz kolejny. Artystka tym razem dosadnie odpowiedziała.

Doda jest w szczęśliwym małżeństwie z Emilem Stępniem i jak wiele razy mówiła w mediach, nie planuje powiększać rodziny. Mimo to fani wciąż pytają gwiazdę o potomstwo. Gdy jedna z obserwatorek stwierdziła, że Doda miałaby piękne dzieci, gwiazda szybko jej odpowiedziała.

"Dzieci to nie torebki, że mają być piękne. Przede wszystkim mają być chciane i wyczekane" - podkreśliła Dorota Rabczewska, dając do zrozumienia, że dla niej posiadanie dziecka nie jest najważniejszą sprawą.

Doda o posiadaniu dzieci: Zamieściła dosadny komentarz

Prywatnie Dorota Rabczewska jest w związku małżeńskim z producentem filmowym - Emilem Stępniem. Para stanęła na ślubnym kobiercu 14 kwietnia, 2018 roku. Wcześniej Doda zawiązana była z m.in. Radosławem Majdanem, Adamem "Nergalem" Darskim i Emilem Haidarem.

W wywiadzie dla Plejady Doda zapytana o to, jak przymusowa kwarantanna w dobie koronawirusa wpłynęła na jej małżeństwo, odpowiedziała:

"Nie jestem podatna na wpływ kwarantanny. Też nie zamierzam się rozwodzić, bo przez 30 dni byliśmy "skazani" na siebie (...) Kłóciliśmy się dwa razy częściej, ale też dwa razy częściej się godziliśmy więc chill" - powiedziała Doda w rozmowie z "Plejadą". 

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl