Zamknij

Doda szczerze opowiedziała o seksie z kobietą. "Trzeba spróbować"

27.11.2020 12:03
Doda Dorota Rabczewska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Doda znana jest jako wokalistka kontrowersyjna na scenie oraz w życiu prywatnym. W jednym z wywiadów gwiazda opowiedziała o swoim seksualnym doświadczeniu z kobietą. Bez skrępowania stwierdziła także, że masturbacja jest konieczna dla udanego seksu.

Doda to jedna z najbardziej barwnych osobowości na krajowej scenie muzycznej. Niezależnie od tego, czy ktoś lubi styl muzyki, w jakim się obraca, obok kontrowersyjnej gwiazdy nie sposób przejść obojętnie. Dorota Rabczewska często szokuje wypowiedziami i wizerunkiem, ale bezsprzecznie odniosła wielki sukces, gra na największych imprezach muzycznych, a jej płyty sprzedają się świetnie. W ostatnim czasie doskonale odnalazła się także w branży filmowej, wielu widzów niecierpliwie czeka na film "Dziewczyny z Dubaju", którego jest producentką. Historia polskich modelek świadczących usługi seksualne dla bogatych szejków zapowiada się na produkcję bezkompromisową, choć wiele osób ma obawy o jej jakość.

Rabczewska znana jest nie tylko z muzycznego talentu, ale także medialnych związków. Wokalistka była żoną Radosława Majdana, zaręczyła się z Adamem Darskim z zespołu Behemoth. Nigdy jednak nie ukrywała, że była także w związku z kobietą, z którą uprawiała seks. "Super Express" przypomniał wywiad Doroty, w którym szczerze opowiedziała o seksualnych preferencjach, twierdząc między innymi, że kobiety powinny się masturbować.

ZOBACZ TAKŻE: Masturbacja to wciąż temat tabu. Co o niej wiemy i czy jest zdrowa?

Doda opowiedziała o seksie z kobietą i masturbacji. Dała kobietom garść porad

Dla Dody seks to integralna część życia, a z pewnością nie temat tabu. W jednym z wywiadów opowiedziała między innymi o seksualnych relacjach z kobietą.

- Kobieta, która nie spróbowała seksu z kobietą, nie może się wypowiadać na temat seksu. Spróbowałam seksu z kobietą i było bardzo fajnie. Ona była specyficzna i bardzo mnie podniecała. Nie działał na mnie kształt biustu ani to, że była piękna. Miała w sobie coś z faceta, ale była kobieca. Dobre połączenie. Nie żałuję tego doświadczenia. Przekonałam się też, że nigdy nie będę lesbijką - stwierdziła.

Wokalistka przyznała, że w łóżku nie znosi rutyny. Zasugerowała także, że kobieta, której zależy na udanym życiu seksualnym, powinna się masturbować.

- Nienawidzę rutyny ani w życiu, ani w łóżku. W ogóle mi się nie chce kochać, jak mam ciągle robić to samo, w tej samej pozycji. W szukaniu doznań łatwo przekroczyć granicę i wtedy popadamy w śmieszność. Przebieranki tak, ale już kulka w buzi mnie nie bawi. Trzeba być ostrożnym w eksperymentach (...) Uczyłam się seksu sama ze sobą. Jeśli kobieta nie potrafi dać sobie sama rozkoszy, to nie potrafi też dobrze nakierować mężczyzny. Facet – chociażby nie wiem jakim był kochankiem, Casanovą – po prostu nie da rady jej usatysfakcjonować - ocenia gwiazda.

Zgadzacie się z opinią Dody na temat seksu?