Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Doda szuka nowego mężczyzny. Czy tym razem będzie miała szczęście?

28.12.2017 12:10

Doda niestety do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Jej poprzednie związki kończyły się rozstaniami, a z jednym z ostatnich partnerów piosenkarka ma nawet konflikt sądowy. Teraz zdradziła, że nie chce dłużej być sama.

Doda fot. ons.pl

Kiedy związek Dody i Emila Haidara zakończył się, piosenkarka wyznała, że zamierza do końca życia być sama. Choć artystka nigdy nie narzekała na brak zainteresowania ze strony mężczyzn, to jednak dotąd nie udało jej się znaleźć tego jedynego, z którym stworzy silny, prawdziwy związek. Doda otwarcie przyznawała, że będzie singielką, bo ma dość miłosnych zawodów. Wygląda jednak na to, że znowu jest gotowa na odnalezienie miłości swojego życia.

W rozmowie z "Super Expressem" wokalistka przyznała, że nie chce dłużej być sama. Stwierdziła, że koniec roku nie jest dla niej okazją do czynienia jakichkolwiek postanowień, ale w tym przypadku zmieniła zdanie.

"Nigdy nie robię postanowień noworocznych" - powiedziała, ale po chwili przyznała: "Chcę przestać być singielką!". Nie zdradza jednak, czy obecnie jest ktoś, kto wzbudza jej zainteresowanie.

RadioZET.pl/SE/SA

Oceń
Tagi