Zamknij

Doda szuka nowego mężczyzny. Czy tym razem będzie miała szczęście?

Redakcja
28.12.2017 12:10
Doda
fot. ons.pl

Doda niestety do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Jej poprzednie związki kończyły się rozstaniami, a z jednym z ostatnich partnerów piosenkarka ma nawet konflikt sądowy. Teraz zdradziła, że nie chce dłużej być sama.

Kiedy związek Dody i Emila Haidara zakończył się, piosenkarka wyznała, że zamierza do końca życia być sama. Choć artystka nigdy nie narzekała na brak zainteresowania ze strony mężczyzn, to jednak dotąd nie udało jej się znaleźć tego jedynego, z którym stworzy silny, prawdziwy związek. Doda otwarcie przyznawała, że będzie singielką, bo ma dość miłosnych zawodów. Wygląda jednak na to, że znowu jest gotowa na odnalezienie miłości swojego życia.

W rozmowie z "Super Expressem" wokalistka przyznała, że nie chce dłużej być sama. Stwierdziła, że koniec roku nie jest dla niej okazją do czynienia jakichkolwiek postanowień, ale w tym przypadku zmieniła zdanie.

"Nigdy nie robię postanowień noworocznych" - powiedziała, ale po chwili przyznała: "Chcę przestać być singielką!". Nie zdradza jednak, czy obecnie jest ktoś, kto wzbudza jej zainteresowanie.

RadioZET.pl/SE/SA