Zamknij

Doda szuka nowego partnera. Wiadomo, czego bezwzględnie wymaga. "Ja po prostu stawiam sprawę jasno"

02.08.2021 12:55
Doda
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Doda rozstała się z Emilem Stępniem i od pewnego czasu widywana jest w towarzystwie Maxa Hodgesa. Jednak jak twierdzi, oficjalnie pozostaje singielką. Rabczewska liczy, że pozna jeszcze kogoś, z kim uda jej się zbudować szczęśliwy związek. Wiadomo już, czego oczekuje od potencjalnego wybranka. 

Doda poinformowała w czerwcu, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Decyzja miała być przemyślana i nieodwołalna. Jak się później okazało, związek już od dawna istniał tylko formalnie, a decyzja o rozwodzie miała zapaść już w zeszłym roku. Tymczasem autorka piosenki "Don't wanna hide" przestała ukrywać się ze swoim przyjacielem ze Stanów Maxem Hodgesem.

O Amerykaninie zrobiło się głośno w ubiegłym roku, gdy tabloidy wyśledziły na jego profilu namiętne zdjęcia z Dodą. Już wtedy wielu fanów przypuszczało, że Rabczewska rozstała się ze Stępniem i nawiązała nowy romans, jednak pytana wprost o swoje małżeństwo, kategorycznie zaprzeczała, by trawił je jakiś kryzys. Po ogłoszeniu rozwodu Dodę znowu zaczęły zalewać pytania, czy Max Hodges to jej nowy partner. Wokalistka odpowiadała wymijająco, podkreślając, że na razie odpoczywa i nie zaprząta sobie głowy związkami. 

Doda przyłapana z testem ciążowym. Wielkie zmiany w życiu piosenkarki?

Doda o nowym partnerze. Z jakim mężczyzną się nie zwiąże?

Rabczewska oficjalnie pozostaje singielką, co przyznała w jednym z ostatnich wpisów z Grecji. 

Singielka ma wakacjach. Nie piję alkoholu, nie daję rady na słońcu, męczy mnie głośna muzyka. Starzeję się i na pewno tak kogoś poznam - podsumowała swój status Doda. 

Fani próbowali ja pocieszyć i pisali, że na pewno spotka jeszcze wartościowego mężczyznę, z którym będzie szczęśliwa. "Poznasz kogoś podobnego w takim razie, co też nie pije i nie daje rady na słońcu" - napisała jednak z fanek.

Okazuje się, że producentka "Dziewczyn z Dubaju" kategorycznie odrzuca panów, którzy lubią rozerwać się przy czymś mocniejszym.

"Wiem. Nigdy w życiu nie będę z kimś, kto pije codziennie lub nawet co weekend. Nie dogadamy się" - zaznaczyła Rabczewska. "Nie ma sensu się zmuszać. Ani do picia, ani do niepicia. Ja po prostu stawiam już sprawę jasno" - dodała. Myślicie, że ustawi się kolejka chętnych? 

Doda przeżywała prawdziwy koszmar. Zdradziła, co się działo w jej życiu przez ostatni rok