Zamknij

Doda tańczy pijana na kanapie. Gorące wideo jest już hitem Instagrama

Judyta Wanicka
17.10.2019 09:05
Doda
fot. Instagram screen

Doda opublikowała wideo, w którym zmysłowo tańczy na kanapie w seksownej mini i szpilkach. „Zaznaczam, że jestem na wakacjach, na których pije się alkohol” – napisała na Instagramie. Fani twierdzą, że Dorota Rabczewska takie widoki powinna zostawić tylko dla męża. Przesadziła?

Doda lubi zaskakiwać fanów zdjęciami i filmami, na których pokazuje siebie w mniej oficjalnym wydaniu. Właśnie zrobiła sobie przerwę i udała się na wczasy do pięciogwiazdkowego hotelu w Tunezji. Widać, że gwiazda dała się ponieść wakacyjnym klimatom, bo na jej Instagramie pojawiło się odważne wideo. Doda pokazała, jak seksownie tańczy na kanapie w złotej mini i cielistych szpilkach.

Doda zmysłowo tańczy na kanapie

Tunezyjskie wakacje Dody zaczęły się ostrą imprezą, na której gwiazda bawiła się w błyszczącej mini i szpilkach. Oczywiście nie zabrakło tam napojów wysokoprocentowych. Doda, która wielokrotnie zapewniała w wywiadach, że unika alkoholu i nie potrzebuje go do dobrej zabawy, tym razem najwyraźniej postanowiła sobie trochę pofolgować. Opublikowała nagranie, na którym po kilku głębszych zmysłowo wygina się do lecącej piosenki.

Ponieważ mój taniec cieszył się ogromną ekscytacja wśród Was, to wrzucam go ku uciesze zmysłów jako post. Zaznaczam, że jestem na wakacjach gdzie PIJE się alkohol – podpisała wideo Rabczewska.

Zmysłowy taniec Dody na kanapie wywołał mieszane odczucia u jej obserwatorów.

Lata lecą a w głowie dalej kredki.

Takie rzeczy to powinien mąż oglądać i się upajać, nie fani – napisała jedna z internautek.

Obawiam się ze gdzieś o 15 lat koncertowania w lateksowych majtkach za późno – zażartowała Doda.

Dorotko odegraj z mężem taką scenę jak Margot i Leonardo w „Wilku z Wall Street”, kiedy ochroniarze podglądają jej kuszące układy w security cam – zachęca fanka.

Doda zapewniła, że podobne sceny odgrywają z mężem w domu. Na uwagę fanki, że powinna poćwiczyć chodzenie w szpilkach, Doda odparła:

Wypij tyle ginu co ja i się ze mną zmierz, Bitch!

Jednocześnie zdradziła, że to gin był trunkiem, który wprawił ja w taki szalony nastrój. Wideo z tańcem Dody zostało odtworzone ponad 200 tysięcy razy w ciągu 20 godzin.

RadioZET.pl/jw