Zamknij

Doda usuwa tatuaż, który zrobiła dla Majdana. Pokazała blizny [FOTO]

08.06.2020 11:26
Doda usuwa tatuaż związany z Majdanem
fot. Grzegorz Ksel/REPORTER/ EAST NEWS

Związek Dody i Radosława Majdana był głośno komentowany w mediach. O ich miłości miały świadczyć tatuaże. Najwyraźniej wokalistka postanowiła na dobre pozbyć się pamiątki po związku z obecnym mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. W sieci opublikowała mocne zdjęcie usuwanego tatuażu.

Radosław Majdan obecnie kojarzony jest jako znany mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan, a ich relacjonowane w mediach społecznościowych małżeństwo dla wielu osób jest synonimem spełnienia "polskiego snu". Majdan ma jednak na swoim koncie także inny związek, którego media nie odstępowały na krok. Mowa tu o relacji z Dodą. Razem nazywani byli "polskimi Beckhamami", a ich głośne rozstanie w 2007 roku było jednym z najgorętszych tematów. Głośno mówiący o swojej gorącej miłości celebryci szokowali między innymi tatuażami, które miały reprezentować ich uczucia.

Doda i Majdan umieścili na swoich przedramionach wyznanie miłości w języku hebrajskim. Sama Rabczewska przyznała w jednym z wywiadów, że napis został naniosiony na jej ciało z błędem i brzmi "kochać Radek". Po rozstaniu Majdan postanowił zmienić wygląda tatuaży, napis zakrył amorkami trzymającymi wstęgę z napisem "Rock'n'Roll", a podobiznę dawnej ukochanej zamienił na...Indianina.

 Radosław Majdan na starym zdjęciu. Fani drwią: "Dowód na to, że warto mieć żonę z gustem" [FOTO]

Doda usuwa tatuaż po Radku Majdanie. Pokazała zdjęcia blizn

Doda postanowiła na dobre pozbyć się tatuażu, który przypomina jej byłego partnera. Niestety, usuwanie to zabieg trudniejszy niż wykonanie, przed piosenkarką więc jeszcze kilka "sesji" usuwających napis. Czasem ciężko uniknąć także opuchnięć i blizn, co doskonale widzimy na zdjęciu opublikowanym przez gwiazdę.

Za pośrednictwem swojego Instastory Doda pochwaliła się postępami w usuwaniu tatuażu. Wielu fanów wokalistki z pewnością było przerażonych. Ręka Rabczewskiej wygląda na wyraźnie spuchniętą i pokrytą zaczerwieniami i bliznami. Z pewnością piosenkarka musiała wycierpieć swoje, a z tego co widzimy, przed nią kolejne podejścia do usunięcia tatuażu.

Najwyraźniej Dorota jest zdeterminowana, by pozbyć się pamiątki po związku z Majdanem.

 Doda prowokuje na Instagramie. Odsłoniła biust i pośladki w zmysłowym tańcu [WIDEO]

Doda uwusa tatuaż, pamiątkę po Majdanie
fot. Instagram:@dodaqueen