Zamknij

Doda nago w sesji. Okryła się tylko firanką [FOTO]

10.08.2020 11:33
Doda nago w sesji
fot. Instagram:@

Doda opublikowała gorące zdjęcia z rozbieranej sesji. Rabczewska pozuje w samym staniku, a resztą ciała zakrywa prześwitującą koronką. Nagie zdjęcia Dody wywołały falę komentarzy. 

Doda pojawiła się półnago na Instagramie. Gwiazda odważnie rozebrała się do zdjęć. Pozuje w prześwitującym staniku, a dół zakrywa koronkową firanką. Naga sesja Dody zelektryzowała internautów i sprowokowała mnóstwo pozytywnych reakcji. Przy okazji wydało się, że wokalistka usunęła swój słynny tatuaż. 

Dorota Rabczewska od dłuższego czasu chwali się zgrabnym ciałem w sieci. W czasie domowej izolacji spowodowanej pandemia koronawirusa gwiazda zabrała się za ćwiczenia. W ciągu kilku miesięcy udało jej się osiągnąć rewelacyjne rezultaty. Ostatnio Doda odsłoniła zgrabne pośladki i pochwaliła się wyrzeźbionym brzuchem. W ten sposób była wokalistka Virgin próbuje podkręcać zainteresowanie wokół siebie i filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego jest producentką. Gwiazda pragnie, żeby film o seksaferze dubajskiej stał się kasowym hitem na miarę "355 dni", dlatego zaangażowała plejadę polskich gwiazd i zaprosiła do współpracy przystojnych Włochów. Stara się także podgrzewać atmosferę, publikujące gorące fotosy z planu. 

Dziewczyny z Dubaju: Doda pokazała gorącą scenę z Olgą Kalicką i Kasią Sawczuk [FOTO]

Doda w nagiej sesji na Instagramie 

Z okazji imienin Doda zafundowała sobie rozbierana sesję. Wokalistka pokazała się w białym staniku z koronki, dół zaś zakryła prześwitującą firaną.

Like a virgin - podpisała serię zdjęć Rabczewska. - Dziękuje za 900 tys. obserwujących. Mam nadzieję, że czas spędzony z tak ujmującą osobą jak ja jest dla Was niezapomniany. Pozdrawiam wszystkich moich fanów. PS. Ogłaszam konkurs na spełnienie jednego życzenia fana (artystycznego). Wpisujcie w komentarzach, najciekawsze....jak stuknie 1 000 000 - spełnię - obiecuje Doda. 

Nagie zdjęcia Dody zachwyciły fanów. Część zwróciła uwagę, że piosenkarka nie ma już tatuażu na ręce. Okazuje się, że zdecydowała się go pozbyć. - Jestem na ostatnim etapie usuwania - wyjaśniła. 

Doda pręży się w bardzo skąpym bikini. Uwagę zwraca dół stroju. Przesadziła? [FOTO]

Posłuchaj podcastu