Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Doda w odważnej kreacji na Flesz Fashion Night. Pokazała pośladki

04.09.2019 10:43

Doda pojawiła się na Flesz Fashion Night 2019 w prześwitującej sukience, przez którą widać było jej krągłą pupę. Rabczewska z dumą prezentowała swoje wdzięki przed fotoreporterami.

Doda w odważnej kreacji na Flesz Fashion Night. Pokazała pośladki fot. Kamil Piklikiewicz/EASTNEWS

Doda pochwaliła się zgrabną pupą na imprezie

Doda należy do weteranek show-biznesu i dokładnie wie, jak zwrócić na siebie uwagę podczas oficjalnych wyjść. Przeważnie nie przebiera w środkach. Na gali Flesz Fashion Night 2019 Rabczewska pojawiła się w błyszczącej sukience do kostek, uszytej z prześwitującego materiału. Przez cienką warstwę widać było nie tylko body, ale przede wszystkim krągłe pośladki Dody. Gwiazda postanowiła wykorzystać największy atut swojej figury. Pozując na ściance, specjalnie odwracała się do fotoreporterów, by dokładnie widać było jej atrakcyjne zaplecze.

Dla rozgłosu Doda najwyraźniej postanowiła wrócić do stylu z czasów „Diamond Bitch”, kiedy chętnie odsłaniała swoje wdzięki. Niestety nie przysporzyło jej to klasy i elegancji. Przez prześwitujące pośladki luksusowa kreacja Rabczewskiej z Flesz Fashion Night 2019 kompletnie straciła szyk. Mimo wysiłków gwiazda prezentowała się odrobinę wulgarnie.

RadioZET.pl/JW

Oceń