Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Doda w szpilkach od Prady. Kosztowały kilka tysięcy złotych

24.08.2018 12:12

Doda zawsze słynęła z odważnych kreacji, które bardzo często kosztowały fortunę. I choć zapowiadała, że kończy z drogimi zakupami, najwyraźniej miłość do ekskluzywnych marek wzięła górę. Tym razem artystka pokazała się w szpilkach wartych kilka tysięcy złotych.

Doda w szpilkach od Prady. Kosztowały kilka tysięcy złotych fot. VIPHOTO/East News

Doda, która w kwietniu potajemnie wzięła ślub, przyzwyczaiła swoich fanów nie tylko do ekspresyjnych występów i zdolności wokalnych. Znana jest także z kontrowersyjnego stylu bycia i zamiłowania do drogich, często krzykliwych kreacji. Sama artystka przyznała, że na ubrania wydawała miliony, a zakupy stały się jej obsesją. Zapowiadała również, że doszła w końcu do wniosku, że wydawanie fortuny na coraz to nowsze kreacje to strata pieniędzy i kończy z wydawaniem fortuny na ubrania. Zaczęła nawet wyprzedawać zawartość swojej garderoby za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazuje się jednak, że słabość do ubrań uznanych projektantów i drogich marek nie zniknęła całkowicie.

Doda w butach za kilka tysięcy

Odważne, często szokujące stylizacje to domena Dody nie tylko na scenie. Piosenkarka przykuwa również wzrok poza estradą. „Fakt” opublikował zdjęcie Dody w środku miasta. Miała na sobie krótką spódniczkę i odkrywającą ramiona bluzkę, ale to buty były najciekawszym elementem jej stylizacji. Gwiazda miała bowiem na nogach pomarańczowe szpilki ze stylizowanymi płomieniami. To odświeżony wzór modelu „Hot Rods” od Prady, który pojawił się w katalogu marki pierwszy raz od 2012 roku. Doda, jako miłośniczka mody, z pewnością nie mogła odmówić sobie ich zakupu. Zakupu dość kosztownego, boszpilki wycenione zostały przez Pradę na 1450 dolarów. Doda założyła więc buty za około 5400 złotych.

Ciekawe, czy i one pojawią się kiedyś na jej wyprzedaży.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF

Oceń