Zamknij

Doda w żałobie. Zmarła jej ukochana babcia. Gwiazda spełniła jej wielkie marzenie

Redakcja
21.06.2018 12:27
Doda Dorota Rabczewska
fot. Instagram

Doda jest pogrążona w żałobie. Zmarła jej ukochana babcia. Tuż przed jej śmiercią gwiazda spełniła jej wielkie marzenie.

Dorota Rabczewska poinformowała o śmierci babci. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie ze zmarłą i pożegnała ją bardzo wzruszającymi słowami.

Kilka tygodni temu, jeszcze przed swoim ślubem, Doda zdradziła, że jej babcia nie wyobraża sobie, by jej wnuczka była sama. Piosenkarka przyznała, że babcia jest chora i w obliczu tej choroby coraz bardziej przejmuje się faktem, że odejdzie, a jej wnuczka zostanie sama, bez „tego jedynego”.

Teraz kiedy Rabczewska ogłosiła, że jej ukochana babcia zmarła, wiadomo, że udało się jej spełnić marzenie seniorki rodu. Dorota wyszła za mąż i wreszcie jest szczęśliwa z właściwym mężczyzną obok.

W swoim wpisie na Instagramie Dorota wyjaśnia, że nie było to jedyne życzenie zmarłej.

„Dziś w wieku 91 lat zmarła moja babcia, ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami, która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... Teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas” – napisała Rabczewska.

Ciekawe, jakie było jej drugie życzenie.

Piosenkarce przekazujemy wyrazy współczucia.

RadioZET.pl/SA