Zamknij

Doda wrzuciła wyuzdany film z siłowni. Pokazała naoliwione pośladki [WIDEO]

14.09.2020 21:41
Doda
fot. Piotr Molecki/East News

Doda opublikowała gorące wideo z siłowni, w którym pokazuje, jak ćwiczy pośladki do piosenki "Call On Me". Zrobiła to w ramach podziękowań za zebranie miliona złotych na leczenie chorej nastolatki. 

Doda ćwiczy pośladki niczym bohaterka teledysku "Call On Me" Erica Prydza. Pikantne wideo z siłowni właśnie trafiło na Instagram. Rabczewska obiecała nagrać je, gdy uda się uzbierać milion złotych na leczenie chorej na raka mózgu osiemnastolatki. Gdy zaledwie po jednym dniu na koncie pojawiła się rzeczona suma, Doda opublikowała zapowiadany filmik. 

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Doda imponuję rewelacyjną formą. Dzięki regularnym ćwiczeniom udało jej się schudnąć i wyrzeźbić poszczególne partie ciała. Rabczewska jest dumna nie tylko z płaskiego brzucha, ale także zgrabnych pośladków, które ostatnio wyraźnie nabrały kształtów. Piosenkarka jest w pełni usatysfakcjonowana z wyglądu swojej pupy, co stara się podkreślać na zdjęciach i relacjach zamieszczanych na Instagramie. Po serii treningowych filmików, na których piosenkarka zmysłowo "pompuje" pośladki w sportowym kostiumie, pojawiło się kolejne tego typu wideo. Tym razem jednak gwiazda odsłoniła swoje wdzięki w szczytnym celu. 

Doda szczerze o posiadaniu dzieci. Gwiazda zamknęła usta wścibskim fanom

Doda pokazała gorące wideo z treningu pośladków

Niedawno Doda zapowiedziała, że gdy tylko uda się zebrać mion złotych dla 18-letniej Julii, nagra wideo, jakiego jeszcze nie było.

Jeżeli dobijemy do kolejnego miliona, to ja osobiście wysmaruję się cała oliwką, założę najbardziej kuse szorty, jakie mam, pójdę do publicznej siłowni i na oczach wszystkich zrobię najbardziej seksowny trening. Bez przypału. Zapraszam. Hajsu nie szczędźcie - apelowała.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Na udostępnionym wideo Doda zmysłowo ćwiczy pośladki do piosenki "Call On Me". Trudno nie zauważyć nawiązań do słynnego klipu; podobnie jak dziewczyny Erica Prydza Doda nasmarowała ciało oliwką i, eksponując ponętne tyły, zaczęła pompować pośladki, dźwigając sztangę i unosząc nogi. 

Oto wynik Waszej wspaniałej mobilizacji i mojej spontanicznej kreatywności. Obiecałam, że jak zbierzemy 1 mln na leczenie Julii to ja zrobię to, co na załączonym wideo. Pretensje możecie mieć tylko do siebie, bo zebraliście kasę w jeden dzień. Dziękuje w imieniu swoim i Julii i zachęcam do udostępniania dalej zbiórki - napisała Doda.

Dobry pomysł na zachęcenie do wspierania szczytnego celu? 

Posłuchaj podcastu