Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Doda wspiera nękane kobiety. Nowe oświadczenie artystki

27.11.2017 11:40

Zatrzymanie Dody przez policję było szokiem dla wszystkich jej fanów. Piosenkarka przez cały czas dostaje od nich wiadomości z wyrazami wsparcia. W ostatnim wpisie na Facebooku podziękowała za miłe słowa i... sama zaoferowała pomoc wszystkim nękanym kobietom.

Doda fot. ons.pl

Doda została zatrzymana w środę 22.11. Policja zjawiła się u niej w godzinach porannych i doprowadziła ją do prokuratury, gdzie składała wyjaśnienia i usłyszała zarzuty m.in. wpływania groźbą na świadka. Tego samego dnia wyszła za kaucją i wieczorem odniosła się do sytuacji w mediach społecznościowych, prezentując zdjęcie z książką "Damą być".

Jednocześnie przez cały czas w trudnych chwilach Dodę wspierają jej fani. Piszą do niej wiadomości i dzwonią, by dodać jej otuchy. Artystka podziękowała im na Facebooku i dodała, że prawdopodobnie w związku z jej sytuacją dostaje także prośby o pomoc od kobiet, które są nękane przez mężczyzn. Zaoferowała im swoją pomoc. "Nie dajcie się" - zaapelowała.

"W związku z moją obecną sytuacją,otrzymuję wiadomości na fb i telefony ze wsparciem i zrozumieniem, za które serdecznie pragnę podziękować. Domniemam, że to właśnie przez nagłośnienie przez media moich problemów prywatnych, dostałam też mnóstwo wiadomości z prośbą o pomoc od kobiet, będących w podobnej sytuacji - nękania przez mężczyzn rękami prawa. Przeczytałam kilka maili od instytucji zajmujących się ochroną praw kobiet w Polsce z prośbą bym dodała kobietom otuchy i siły. W końcu przechodzimy przez to samo... ja mam przez jednego gentlemana 6 spraw w sądzie. Przemyślałam temat i chciałabym wesprzeć takie działania. Postaram się pomóc jak będę tylko mogła! Skoro moja sytuacja i moja osoba może komuś pomóc to wiecie, że zawsze jestem do dyspozycji. Z tego miejsca zapraszam fundacje do kontaktu z moim managerem (...). Dziewczyny! Nie dajcie się" - napisała.

Przypomnijmy, że Doda została zatrzymana w związku ze sprawą dotyczącą Emila S. i Jacka M., podejrzanych o nakłanianie Emila H. do określonego zachowania poprzez groźby. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że cała sprawa wydaje się jej abstrakcyjna. Adwokat, który reprezentuje piosenkarkę - Adam Gomuła - podkreślił, że wbrew powtarzany w mediach doniesieniom, wokalistka nie nie ma zakazu opuszczania Polski.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi