Zamknij

Doda wydała miliony na ubrania. Miała obsesję na punkcie zakupów?

Redakcja
02.07.2018 11:59
Doda wydała miliony na ubrania. Miała obsesję na punkcie zakupów?
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Doda to bez wątpienia barwna osobowość, która potrafi zaszokować tak na scenie, jak i poza nią. Jednym z elementów wyróżniających artystkę były zawsze jej liczne kreacje. Piosenkarka wyznała, ile wydawała na ubrania i jak zakupy stały się jej obsesją.

Doda to bez wątpienia barwna osobowość, która potrafi zaszokować tak na scenie, jak i poza nią. Jednym z elementów wyróżniających artystkę były zawsze jej liczne kreacje, często bardzo odważne i przykuwające uwagę. Zarówno na koncertach, jak i różnego rodzaju galach, mogliśmy oglądać ją w najróżniejszych odsłonach. Piosenkarka wyznała, ile wydawała na ubrania i jak zakupy stały się jej obsesją.

Doda miała obsesję na punkcie zakupów

Doda to celebrytka, która nie może narzekać na brak dochodów. Obecnie na jednym występie potrafi zarobić około 20 tysięcy złotych, bywało jednak, że inkasowała kwoty nawet dwukrotnie wyższe. Nic więc dziwnego, że mogła sobie pozwolić na częste i kosztowne zakupy. I możliwości te, jak sama mówi, wykorzystywała bez opamiętania. Doszło do tego, że wpadła w prawdziwą obsesję na punkcie zakupów. Prym wiodły coraz to nowsze ubrania.

– Na ciuchy potrafiłam wydać kiedyś kilka milionów. Leczyłam się z zakupoholizmu. Weszłam kiedyś do mojej garderoby, która zajmowała już całe piętro, spojrzałam na nierozpakowane rzeczy, które wisiały z metkami i powielały rzeczy, które były rozpakowane wcześniej. Potrafiłam wydawać astronomiczne kwoty pieniędzy w Mediolanie, w Paryżu, Londynie, po prostu wszędzie. W końcu uznałam, że jest to kompletna strata pieniędzy – wyznaje piosenkarka w wywiadzie.

Najdroższą rzeczą w garderobie piosenkarki były buty od projektanta Alexandra McQueena, które kosztowały 10 tysięcy euro. Doda założyła je tylko jeden raz.

Aktualnie gwiazda stała się o wiele bardziej przedsiębiorcza i, choć jej kreacjom wciąż nie można niczego zarzucić, zdecydowała się na lokowanie pieniędzy w rynek nieruchomości. Niedawno Doda planowała kupić willę pod Warszawą, jednak nie była zachwycona ewentualnym sąsiedztwem Agnieszki Woźniak-Starak. Natomiast część swoich ubrań wystawiła na sprzedaż w internecie.

RadioZET.pl/MF