Zamknij

Szokujące wyznanie Dody: Radosław Majdan notorycznie ją zdradzał?

Maciej Friedrich
08.07.2019 13:12
Szokujące wyznanie Dody: Radosław Majdan notorycznie ją zdradzał?
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/EAST NEWS

Doda opublikowała w sieci film, w którym piętnuję mężczyzn zdradzających swoje partnerki. Przy okazji wyznała także, że była zdradzana przez swojego pierwszego męża, Radosława Majdana. Według piosenkarki zdrady zdarzały się nawet po ślubie.

Doda to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, znana z krzykliwego wizerunku i często kontrowersyjnych wypowiedzi. W ostatnim czasie poza działalnością muzyczną coraz mocniej angażuje się w przemysł filmowy, zamierza między innymi wyprodukować film o prostytutkach z Dubaju. O wokalistce głośno było również za sprawą jej medialnych związków. Od kwietnia 2018 roku jest w związku małżeńskim z producentem filmowym Emilem Stępniem, z poprzednim partnerem Emilem H. prowadzi sądową batalię. Była również związana z Adamen Darskim, czyli Nergalem z grupy Behemoth. Jej pierwszym mężem był Radosław Majdan, obecny mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan.

ZOBACZ: Rafalala: Były narzeczony Dody zdradzał ją z transseksualistką?

Radosław Majdan zdradzał Dodę?

To właśnie na temat Radosława Majdana Doda wypowiedziała się na swoim Instastories. Bardzo krytycznie wypowiedziała się w nim o mężczyznach, którzy nie dochowują wierności swoim partnerkom. Rzecz w tym, że jako przykładu użyła swojego pierwszego męża. Jej wypowiedź stawia go w bardzo złym świetle.

- Mam krytyczny stosunek do mężczyzn, którzy zdradzają. Wręcz pogardliwy. Być może dlatego, że sama przeżyłam to na własnej skórze i wiem, jak bardzo cierpiałam z tego powodu, jak to mnie zmieniło. Zaczyna się niewinnie, Twoja narzeczona leży obok, oglądacie telewizję, a Ty ciśniesz wiadomości zboczone do laski, która Ci się podoba. Nieładnie. Będę to piętnować. Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i wiele, wiele lat później. Gdyby którakolwiek z koleżanek wyświadczyła mi tę przysługę i powiedziała mi o tym, zaoszczędziłabym dużo czasu, nerwów i zdrowia. Także panowie: chcecie pisać? Chcecie podrywać inne dziewczyny? Umawiać się? Have fun, ale nie z narzeczonymi i żonami u boku - ostro skwitowała piosenkarka.

Ciekawe, jak na rewelacje opowiedziane przez Dodę zareaguje "perfekcyjna pani domu".

Zagłosuj

Czy uważasz, że celebryci powinni opowiadać o swoim życiu prywatnym?

Liczba głosów:

Doda i Majdan
fot. Jan BIELECKI/East News

RadioZET.pl/MF