Zamknij

Dramat Dody. Wokalistka bardzo cierpi i ma problemy ze słuchem. "Zaraz oszaleję"

Maciej Friedrich
30.12.2019 11:35
Dramat Dody. Wokalistka bardzo cierpi i ma problemy ze słuchem. "Zaraz oszaleję"
fot. screen:YouTube

Doda z pewnością nie zaliczy końcówki 2019 roku do udanych. Wokalistka poinformowała fanów, że od kilku dni zmaga się z problemami ze słuchem i bardzo cierpi. Przed nią kolejne badania. Gwiazda zaapelowała do fanów. 

Doda to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Wzbudzająca kontrowersje artystka znana jest między innymi z takich hitów, jak "Nie daj się" czy "Dżaga", który wylansowała z zespołem Virgin. Barwna artystka zyskała rzesze oddanych fanów, a na jej koncerty przychodzą tłumy. Sprawdza się także w roli producentki, zapowiedziała między innymi film o polskich modelkach w Dubaju

Niestety, od kilku dni Doda przeżywa prawdziwy dramat. Jak poinformowała fanów, od kilku dni zmaga się z poważnymi problemami ze słuchem. 

Doda apeluje do fanów. Wokalistka bardzo cierpi

W piątek 27 grudnia w uchu Dody pojawił się przeraźliwy pisk połączony z bólem. Niedługo potem pojawił się także w drugim uchu artystki. Nie pomogły domowe metody, na nic zdała się wizyta u lekarza. Artystka nie ukrywa, że bardzo cierpi. 

Jutro mam kolejne badania słuchu i ucha wewnętrznego. Najważniejsze jest to, żeby zadziałać w ciągu 24 godz., gdyby to była głuchota. Dostałam lek sterydowy. Zaraz oszaleję. Zaczęło mi piszczeć w obu uszach. I to coraz głośniej! Nie bagatelizujcie takich rzeczy, od razu idźcie do lekarza - zaapelowała do fanów na Instagramie. 

Czy na pewno dobrze słyszysz? Sprawdź!

Sytuacja Rabczewskiej jest nie do pozazdroszczenia. Być może gwiazda płaci za lata aktywności scenicznej i korzystania z dousznych odsłuchów. Ubytek słuchu Dody ma wynosić nawet 40 procent. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i niedługo gwiazda przestanie cierpieć. 

„Ból kręgosłupa jest nieporównywalny z niczym innym” – mówi Doda w programie Michała Figurskiego „NieZŁY pacjent w Radiu ZET” [PODCAST]

Zagłosuj

Słuchasz piosenek Dody?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF