Zamknij

Doda ostro o świętach Bożego Narodzenia. "W ogóle na nie nie czekam, drażni mnie to"

Maciej Friedrich
23.12.2019 11:02
Doda ostro o świętach Bożego Narodzenia. "W ogóle na nie nie czekam, drażni mnie to"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Wydawać by się mogło, że podobnie jak inne gwiazdy, Doda będzie emocjonować się świętami. Tymczasem piosenkarka wyznała, że nie lubi Bożego Narodzenia i chętnie by jej odwołała. Dlaczego tak uważa?

Dorota Rabczewska znana fanom jako Doda, to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Utalentowana wokalistka, znana zarówno z wokalnego talentu, jak i kontrowersyjnego wizerunku, od lat cieszy się sympatią ogromnej rzeszy fanów. Obecnie głośno jest o planach Dody, która chce nakręcić film o polskich modelkach w Dubaju. Jednak ostatnio udzielony wywiad dla "Super Expressu" ma szansę odbić się nie mniejszym echem niż doniesienia o producenckich planach wokalistki.

Doda nie lubi Bożego Narodzenia? Szczere wyznanie wokalistki

Zdecydowana większość polskich celebrytek w okresie świątecznym prześciga się w publikowaniu zdjęć będących dowodem, że uwielbiają Boże Narodzenie. Zdjęciami z pięknie ubraną choinką pochwaliła się między innymi Anna Lewandowska. Tymczasem Doda nie ukrywa, że nie czeka na święta i najchętniej by je odwołała.

W ogóle na nie nie czekam, drażni mnie to! Smuci mnie to! Jakbym mogła, to bym się zamieniła w tego zielonego Grincha, który odwołuje święta - zdradziła "Super Expressowi". 

Choć gwiazda nie darzy świąt sympatią, nie wyobraża sobie, by mogła na przykład wyjechać w tym czasie na wakacje i nie spędzić ich z rodziną. 

- Dodatkowo ostatnie święta były tragiczne, bo i u taty został zdiagnozowany nowotwór. Na szczęście rodzice wyszli z tego, ale nie wyobrażam sobie po tym, co przeszliśmy, dobrze się bawić w tak szczególny dzień bez nich. Życie jest nieprzewidywalne. Trzeba doceniać każdą chwilę z rodziną! - podsumowała Dorota. 

RadioZET.pl/se.pl/MF