Zamknij

Doda z dzieckiem. Uroczy filmik piosenkarki rozczulił fanów

Redakcja
11.07.2018 12:17
Doda i jej mąż
fot. Instagram

Dorota Rabczewska przeżywa ostatnio ciężkie chwile w związku ze śmiercią babci i swojego ukochanego pupila. Z tego powodu nie poszła na koncert Guns'n'Roses. Wybrała jednak inne zajęcie: bawienie dziecka. Jej filmik rozczulił fanów.

Na Instagramie Rabczewskiej pojawiło się wideo, na którym widać ją śpiewającą maluchowi swojej przyjaciółki Anety Radzimirskiej. Doda w tym czasie miała być na koncercie Guns'n'Roses, jednak ze względu na niedawny pogrzeb babci i pożegnanie swojego ukochanego pupila nie jest jeszcze gotowa na imprezowanie. Choć dostała specjalne zaproszenie wraz z biletami od Slasha, postanowiła, że z koncertu zrezygnuje. Bilety wystawiła na aukcję i zapowiedziała, że dochód zostanie przekazany na jedną z fundacji zajmujących się pomocą zwierzętom.

Jak powiedziała, tak zrobiła, więc zamiast na koncert udała się do przyjaciółki. „Kiedy inni bawią się na Guns n' Roses, ja bawię... dzieci” – skomentowała swój filmik. Obraz Dody z maleństwem rozczulił wielu jej fanów.

W komentarzach – przede wszystkim od żeńskiej części jej obserwatorów – pojawiły się sugestie, że gwiazda z pewnością jest już gotowa na macierzyństwo i widać, że będzie świetną mamą.

„Kochana pora na potomka, będzie super mamusia”, „Jak pięknie Ci z dzieciaczkiem” – komentują. Jedna z fanek przypomina też pewien przesąd, który ma sugerować, że to dobry czas dla Dody na dziecko:

„Jejku, wzruszyłam się. Wyobraziłam sobie, ze masz swoje dzieciątko i mu śpiewasz kołysanki. Nie wiem czy słyszałaś o takim przesądzie podawanym z pokolenia na pokolenia, że gdy jedni odchodzą ktoś inny przychodzi na świat” – napisała internautka.

Czy Doda weźmie to pod uwagę? A może już planuje potomstwo?

RadioZET.pl/SA