Zamknij

Doda zaliczyła wpadkę. Sama siebie poprawiła. "Zapomniałam języka polskiego"

09.08.2021 13:28
Dorota Doda Rabczewska
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Doda w jednym z postów, w których relacjonuje wakacyjny wypad do Grecji, zaliczyła językową wpadkę. Gwiazda sama się poprawiła i nie ukrywała, że wstydzi się pomyłki. Czyżby zbyt mocno zaaklimatyzowała się w nowym miejscu?

Doda, czyli Dorota Rabczewska, to od wielu lat czołowa polska celebrytka i jedna z najpopularniejszych w naszym kraju wokalistek. Jej drapieżny wizerunek, słabość do kontrowersyjnych zdjęć i wypowiedzi oraz bezkompromisowość, zapewniły jej rozgłos, a wokalny talent i ogromne zaangażowanie pozwoliły wspiąć się na najwyższy szczebel muzycznego przemysłu. Gwiazda znana z takich hitów jak "Nie daj się", "Szansa" czy stworzonej z grupą Virgin "Dżagi" podbiła krajowe sceny. Rabczewska pokazała także, że nie boi się próbować sił w zupełnie innych dziedzinach, obecnie mocno skupiła się na produkcji filmowej.

Aktualnie Doda mocno promuje swój film "Dziewczyny z Dubaju", za którego reżyserię odpowiada Maria Sadowska. Mocny obraz ma pokazać głośną aferę z udziałem polskich modelek, aktorek i celebrytek, które miały świadczyć usługi seksualne bogatym arabskim szejkom. Jednocześnie na początku czerwca gwiazda poinformowała, że zdecydowała się na rozwód z Emilem Stępniem, którego żoną jest od 2018 roku. Nic dziwnego, że po tak wyczerpującym okresie postanowiła solidnie wypocząć. Tym razem wybrała się do malowniczej Grecji i jak zwykle relacjonuje wakacje za pośrednictwem mediów społecznościowych. W jednej z najnowszych relacji Dorota dopuściła się językowej wpadki, która rozbawiła nawet ją samą.

Doda zaliczyła językową wpadkę. Gwiazda rozbawiona własną pomyłką

Doda przyzwyczaiła fanów do zdjęć i nagrań, na których często odważnie odsłania ciało. Mieliśmy okazję oglądać ją już w mocno kontrowersyjnych kreacjach, bardzo skąpych kostiumach kąpielowych, topless, a nawet całkiem nagą. Także podczas pobytu w Grecji wokalistka chętnie prezentuje wysportowane ciało, które od lata zachwyca fanów. Najwyraźniej jednak tym razem za mocno skupiła się na samych ujęciach i zaliczyła językową wpadkę, źle odmieniając "wstawać". Szybko jednak zdała sobie sprawę z zabawnej pomyłki i z dystansem skomentowała sprawę.

- "Wstanąć". Dziesięć dni w Grecji i zapomniałam języka polskiego - zażartowała.

Fani Rabczewskiej z pewnością nie mają do niej pretensji. Podobne przejęzyczenia przytrafiają się wszak każdemu z nas, a zdjęcia i filmy Dody niezmiennie wzbudzają entuzjazm jej wielbicieli.

- Obserwując Twoje Instastories aż ślinka cieknie i od razu chce się iść na siłowanie. Wyglądasz fenomenalnie - skomplementowała koleżankę Karolina Pisarek.

W niedzielę 8 sierpnia Doda świętowała imieniny, życzymy wszystkiego najlepszego.