Zamknij

Doda zamieszcza wzruszający wpis. Kolejna strata w życiu artystki

Redakcja
04.07.2018 10:19
Doda zamieszcza wzruszający wpis. Kolejna strata w życiu artystki
fot. EAST NEWS

Doda jest powszechnie znana ze swojego zamiłowania do zwierząt, szczególną sympatią darzy zaś psy. Tym mocniej wzrusza jej ostatni wpis zamieszczony na Instagramie. Poinformowała w nim fanów o stracie wiernego przyjaciela.

Dorota Rabczewska (od niedawna Rabczewska-Stępień) jest znana ze swojego pozytywnego podejścia do życia i specyficznego luzu. Niestety, w ostatnim czasie w życiu piosenkarki nastąpiła ogromna strata. 20 czerwca zmarła ukochana babcia Dody, o czym Rabczewska poinformowała we wzruszającym wpisie na swoim profilu na Instagramie. Wczoraj natomiast pojawiła się kolejna informacja o przykrym wydarzeniu w życiu artystki.

Doda żegna swojego pupila

Na szczęście nie chodzi o nikogo z krewnych Dody, jednak i tak sytuacja przygnębiła artystkę. Po 13 latach musiała ona pożegnać swojego ukochanego czworonoga. Chodzi o psa Bandziora, z którym Dorota była bardzo zżyta i którego traktowała jak jednego z najbliższych przyjaciół. Oczywiście nie porównuje tej straty do odejścia babci, a jedynie podkreśla, że ze zwierzęciem przeżyła wiele radosnych chwil. Łatwo to zrozumieć również ze względu na fakt, że Doda często podkreślała w wywiadach, że jest wielką miłośniczką psów. Zwierzak jednak ponoć do ostatniego dnia zachował energię i cieszył się z życia.

– Dziś odszedł mój ukochany pies Bandzior. Nawet, jak był chory, to z merdającym ogonkiem, prawdziwy przyjaciel. Każdy kto mnie zna, wie jaką psiarą jestem i jaki to dodatkowy pocisk z serii w moje serce. Spędziliśmy razem wesołe, pełne przygód 13 lat. Żaden pies nigdy go nie zastąpi.

Post o śmierci Bandziora został wyświetlony ponad 130 tysięcy razy, a fani zasypali profil artystki komentarzami z kondolencjami i słowami wsparcia. Miejmy nadzieję, że to koniec nieprzyjemnych wydarzeń w życiu gwiazdy.

RadioZET.pl/MF